Teslowychopak

Posiadacz elektryka
A co do meritum tematu. To jaką należy wykonać sekwencję aby Tesla zawsze łączyła się z moim hotspotem ? Póki co za każdym razem muszę wchodzić w ustawienia WiFi i klikać mojego hotspota. Jest jakaś możliwość aby automatycznie bez żadnego wchodzenia w menu samochód się połączył automatycznie i utrzymywał ta połączenie podczas jazdy ?
Myśle że nie ma takiej możliwości bo jest to zrobione tak żeby ci się odechciało tego klikania i żeby zrobił subskrypcje.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Narzekacie a sami zdecydowaliście się na Takie AUTO tzn Tesle teraz marudzicie w tym JA że coś wyłączyli a zdajecie sobie sprawę że mogą wam skasować np szybkie ładowanie? że mogą wam ograniczyć w mieście prędkość do 30 /km/h ? że mogą zrobić co chcą bo takie to auto kupiliście? a zwykły Kowalski starym golfem będzie jeździł jak chce i gdzie chce i kiedy chce? Kupiliście coś o czym nie możecie decydować.Proponuje lekturę George Orwell 1984.Pozdrawiam
Teraz żałujemy. Na tym polega nauka - na wyciąganiu wniosków, a nie bezkrytycznym podążaniu za tłumem. Kupiłem bo wydawało się że trend jest bardzo pozytywny. Ale teraz już tak nie uważam.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Teraz żałujemy. Na tym polega nauka - na wyciąganiu wniosków, a nie bezkrytycznym podążaniu za tłumem. Kupiłem bo wydawało się że trend jest bardzo pozytywny. Ale teraz już tak nie uważam.
Sprzedaj człowieku to auto bo naprawdę wtopiłeś i szkoda twoich nerwów. Ale nie pisz proszę, że teraz żałujemy, bo to ty żałujesz a nie inni :) BTW muszę kolegów zmartwić ale zdalna diagnostyka i wyłączanie opcji to już nie jest domena Tesli. Ukochana przez niektórych tutaj Toyota również idzie w tym kierunku a przy jakości ich softu obawiam się, że opcje będą się wyłączać losowo w zależności od dnia tygodnia.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Narzekacie a sami zdecydowaliście się na Takie AUTO tzn Tesle teraz marudzicie w tym JA że coś wyłączyli a zdajecie sobie sprawę że mogą wam skasować np szybkie ładowanie? że mogą wam ograniczyć w mieście prędkość do 30 /km/h ? że mogą zrobić co chcą bo takie to auto kupiliście? a zwykły Kowalski starym golfem będzie jeździł jak chce i gdzie chce i kiedy chce? Kupiliście coś o czym nie możecie decydować.Proponuje lekturę George Orwell 1984.Pozdrawiam
Przepraszam ja nie marudze wytykam czasem błędy ale nie marudzę .Zaraz będę kolejnego Furnka robił bo Fedex u drzwi.
To jest chamstwo fura za woerk pieniiędzy a ja muszę sam w niej grzebać i wężyk do spryskiwacza ma na taśmie izolacyjnej bo sie im przycioł
 

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Ale skoro zabrali pewne rzeczy (wyłączyli obsługę radaru, pogorszyli działanie AP) to te które wymieniłeś pewnie powinienem dostać? A nie dostałem. Auto jest gorsze niż gdy je kupiłem. Radar wyłączyli a AP wykastrowali. Wycieraczki i światłą działają jeszcze gorzej, a nie można ich wyłączyć w AP i w trybie tempomatu. Matrixy dalej nie działają.
Nie wiesz, czy wyłączyli radar, nikt spoza Tesli nie wie. Prawdopodobnie nie wyłączyli.
AP jest wykastrowane głupimi przepisami, nie brakiem radaru.
Wiele osób uważa, że wycieraczki i światła zazwyczaj działają dobrze. Ty uważasz, że są najgorsze na świecie
Ktoś Ci obiecał matrixy? Zapłaciłeś za nie?

Obawiam się, że z Twoim podejściem każdy samochód okaże się najgorszy na świecie, tylko każdy trochę inaczej 😅
 
Last edited:

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
Sprzedaj człowieku to auto bo naprawdę wtopiłeś i szkoda twoich nerwów. Ale nie pisz proszę, że teraz żałujemy, bo to ty żałujesz a nie inni :) BTW muszę kolegów zmartwić ale zdalna diagnostyka i wyłączanie opcji to już nie jest domena Tesli. Ukochana przez niektórych tutaj Toyota również idzie w tym kierunku a przy jakości ich softu obawiam się, że opcje będą się wyłączać losowo w zależności od dnia tygodnia.
Masz racje że tręd idzie w ta stronę ,tzn nie dobrą stronę, uważam że my powinniśmy decydować czy coś chcemy zmienić w samochodzie a co nie i nie powinno być tak że ktoś zdalnie nam coś wyłączy czy załączy ,dotyczy to wszystkiego.Ja jestem zadowolony z Tesli SR+ wiedziałem co kupuje ale co będzie ? kto to wie.Dodam że mnie najbardziej martwi serii w Tesli ,wolałem swój serwis w BMW e którym każdy mnie znał bo taką akurat mam firmę i auto zawsze mogłem podstawić do ASO jak coś a tu nawet nikt telefonu nie odbiera.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Masz racje że tręd idzie w ta stronę ,tzn nie dobrą stronę, uważam że my powinniśmy decydować czy coś chcemy zmienić w samochodzie a co nie i nie powinno być tak że ktoś zdalnie nam coś wyłączy czy załączy ,dotyczy to wszystkiego.Ja jestem zadowolony z Tesli SR+ wiedziałem co kupuje ale co będzie ? kto to wie.Dodam że mnie najbardziej martwi serii w Tesli ,wolałem swój serwis w BMW e którym każdy mnie znał bo taką akurat mam firmę i auto zawsze mogłem podstawić do ASO jak coś a tu nawet nikt telefonu nie odbiera.
Looo panie, kiedyś to były czasy a teraz to nie ma czasów. A ja lubiłem jazdę maluchem, wszystko w nim sobie człowiek zrobił. Remont silnika na przystanku? Mówisz - masz :). I pełna kontrola nad autem, zero wspomagaczy, tylko kierowca, auto, droga i pełna wolność.

Dodawanie sobie filozofii, że chłop na wiosce jeździ starym golfem bez strachu, że mu wyłącza zdalnie auto i się śmieje z naiwniaków jest takie mocno średnie :). Jak się ma gruza to trzeba sobie wmówić, że ma się lepiej od innych.

A poważnie, takie są trendy. W Tesli przynajmniej masz za to w ramach cukierka aktualizacje i nowe funkcje bo stary automotive to na razie odkrył, że można zdalnie kasować za funkcje wbudowane w auto a ich OTA to jest śmiech na sali.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Nie wiesz, czy wyłączyli radar, nikt spoza Tesli nie wie. Prawdopodobnie nie wyłączyli.
AP jest wykastrowane głupimi przepisami, nie brakiem radaru.
Wiele osób uważa, że wycieraczki i światła zazwyczaj działają dobrze. Ty uważasz, że są najgorsze na świecie
Ktoś Ci obiecał matrixy? Zapłaciłeś za nie?

Obawiam się, że z Twoim podejściem każdy samochód okaże się najgorszy na świecie, tylko każdy trochę inaczej 😅
No się mylisz, ze swoich dotychczasowych samochodów jestem bardzo zadowolony. Tesla to pierwsze auto które mnie tak zawiodło.
 
Top