Tesla usuwa czujniki ultradźwiękowe z samochodów i zastępuje je fragmentem kodu FSD

zibizz1

Pionier e-mobilności
No ale napisało to konto Tesla europe to zakładam, że do nas też to trafia.
Może to taka zorganizowana akcja żeby ludzie w EU poczuli że już tuz tuż, za chwile i zamówili auta a tu psikus:p Narazie:
1. Nikt w EU nie dostał
2. Ludzie twierdzą że potrzeba single stack do tego a narazie w EU jeszcze daleko do tego
3. W komentarzach pelno pytań czy w EU też i potwierdzeń że narazie brak aktualizacji u nas
 

cooler

Pionier e-mobilności
Może to taka zorganizowana akcja żeby ludzie w EU poczuli że już tuz tuż, za chwile i zamówili auta a tu psikus:p Narazie:
1. Nikt w EU nie dostał
2. Ludzie twierdzą że potrzeba single stack do tego a narazie w EU jeszcze daleko do tego
3. W komentarzach pelno pytań czy w EU też i potwierdzeń że narazie brak aktualizacji u nas
Dokładnie, taka sama nagonka że to już, już za momencik będą matrixy wycinające auta i pieszych jak zamówiłem auto w grudniu 2020. Bo sprzęt już jest, bo przecieki etc.
Jak jest każdy widzi.
Najbardziej jestem dumny z siebie gdy na pytanie w Tesli czy nie dołożę 40tys do FSD odparłem pytaniem czy to już działa na 100% i jest legalne w EU, gdy usłyszałem że nie, ale ty kwestia tygodni, odparłem że nigdy nie kupię niczego co ma działać a nie działa.
Wstrzymał bym się z zakupem Tesli aż to się nie wyjaśni z tymi czujnikami i będzie pewność że są auta w Ząbkach i to działa.
Z radarem wracają, pewnie i z czujnikami wrócą, parkowanie jak lądowanie - to krytyczna faza jazdy, gdzie sporo się dzieje.
 
Last edited:

Michal

Moderator
Z radarem wracają
Przed usunięciem radaru Elon mówił, że gdyby był dużej rozdzielczości to będzie ok, a obecnie stosowane są do bani.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Dokładnie, taka sama nagonka że to już, już za momencik będą matrixy wycinające auta u pieszych jak zamówiłem auto w grudniu 2020. Bo sprzęt już jest, bo przecieki etc.
Jak jest każdy widzi.
Najbardziej jestem dumny z siebie gdy na pytanie w Tesli czy nie dołożę 40tys do FSD odparłem pytaniem czy to już działa na 100% i jest legalne w EU, gdy usłyszałem że nie, ale ty kwestia tygodni, odparłem że nigdy nie kupię niczego co ma działać a nie działa.
Wstrzymał bym się z zakupem Tesli aż to się nie wyjaśni z tymi czujnikami i będzie pewność że są auta w Ząbkach i to działa.
Z radarem wracają, pewnie i z czujnikami wrócą, parkowanie jak lądowanie - to krytyczna faza jazdy, gdzie sporo się dzieje.
Boże jaka żółć. To jest oficjalne konto Tesli, o matriksach nikt oficjalnie nie mówił to sam się możesz czuć oszukany. Mówiłem ci sprzedaj to auto i jeździj już tą najlepszą Toyotą na świecie. Będziesz na pewno zdrowszy a i dojdzie możliwość mówienia sąsiadom, że miałeś elektryka ale sprzedałeś to dziadostwo.
 
Top