Tesla usuwa czujniki ultradźwiękowe z samochodów i zastępuje je fragmentem kodu FSD

Pabloss

Posiadacz elektryka
Kurdeeee patrzę w aplikacji i chyba nie mam jeszcze tej aktualizacji. Czy jak auto stoi i nie ma dostępu do wifi (jestem w pracy) to może pobrać aktualizację czy nie ?
 

pawelt

Zadomawiam się
Kurdeeee patrzę w aplikacji i chyba nie mam jeszcze tej aktualizacji. Czy jak auto stoi i nie ma dostępu do wifi (jestem w pracy) to może pobrać aktualizację czy nie ?
U mnie w garażu jest WiFi, samochód ma połączenie, a aktualizacji też nie ma.
 

pawelt

Zadomawiam się
Na pewno mnie ciekawi ta aktualizacja, ale po tym, co przeczytałem i zobaczyłem na różnych filmach, to soft jest mocno niedopracowany. No cóż... jesteśmy testerami, oby nie kosztem naszych aut.
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Na pewno mnie ciekawi ta aktualizacja, ale po tym, co przeczytałem i zobaczyłem na różnych filmach, to soft jest mocno niedopracowany. No cóż... jesteśmy testerami, oby nie kosztem naszych aut.
Przecież to jest opcja dla zaawansowanych. To nie jest standardowa aktualizacja, tylko beta?
 

c4sper

Zadomawiam się
Dostałem dzisiaj aktualizacje, bardzo długo miałem komunikat „asystent parkowania niedostępny” w końcu jak zaczęło działać to pokazywało że jeżdżę po dachach innych samochodów krzyczał STOP a miejsca jeszcze z metr był 🤣 No cóż może być już tylko lepiej w końcu się nauczy 😉
 
Top