Tutaj nie dyskutuje się o BMW, bo to forum Tesli

  • Thread starter Konto skasowane na życzenie 2023/11/09
  • Start date
  • Tags
    None

ypl

Pionier e-mobilności
Tesla liczy litry w bagażniku po dach. Taka kreatywna księgowość.
Ale ja widziałem ten bagażnik i jest wizualnie dużo mniejszy, plus mam porównanie do piątki bmw g31 (kombi) które też ma duży bagażnik.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Tesla liczy litry w bagażniku po dach. Taka kreatywna księgowość.
Jak byś miał jeszcze wątpliwości czy może okularów nie miałem jak oglądałem tego iXa, to tutaj masz test u Bjorna, test na zasadzie banana box test, wynik BMW iX 8 pudełek aż po dach zapakowany bagażnik, tesla model Y 9+1 pudełko


Także ten 😅
 

ypl

Pionier e-mobilności
Chyba sobie założę konto na tym forum BMW bo widzę, że dużo ludzi w bańce funkcjonuje i nie ma obiektywnej wiedzy :LOL:
 

Beep21

Posiadacz elektryka
Jeny ludzie, gość który założył ten temat to zwykły troll, już tu nawet nie odpowiada. Jednemu podoba się auto X drugiemu Y. Po co się zaraz odpalać? Dobrze, jedno auto zmieści więcej pudełek w bagażniku, drugie mniej czy to powód żeby się nawzajem besztać? BMW ssie w niektórych kwestiach i nie mam z tym problemu, w innych kwestiach to tesla ssie a jeszcze w innych mercedes.

Natomiast dajmy sobie na luz, chcecie żeby było więcej EV w użytkowaniu a idziecie na wojnę z każdym kto wybrał markę auta która wam nie pasuje/odpowiada z jakiegoś powodu
 

tom9001

Zadomawiam się
Jak byś miał jeszcze wątpliwości czy może okularów nie miałem jak oglądałem tego iXa, to tutaj masz test u Bjorna, test na zasadzie banana box test, wynik BMW iX 8 pudełek aż po dach zapakowany bagażnik, tesla model Y 9+1 pudełko


Także ten 😅
Czyli 10 czy 20% więcej a nie 70 % według tego co wstawiłeś
 

ypl

Pionier e-mobilności
Jeny ludzie, gość który założył ten temat to zwykły troll, już tu nawet nie odpowiada. Jednemu podoba się auto X drugiemu Y. Po co się zaraz odpalać? Dobrze, jedno auto zmieści więcej pudełek w bagażniku, drugie mniej czy to powód żeby się nawzajem besztać? BMW ssie w niektórych kwestiach i nie mam z tym problemu, w innych kwestiach to tesla ssie a jeszcze w innych mercedes.

Natomiast dajmy sobie na luz, chcecie żeby było więcej EV w użytkowaniu a idziecie na wojnę z każdym kto wybrał markę auta która wam nie pasuje/odpowiada z jakiegoś powodu
Nie, absolutnie, te dwa pudełka więcej przy dużo mniejszym aucie, to bardzo dużo, generalnie możemy wcale nie dyskutować, ja uważam, że póki jest merytoryka i wymiana konkretnych argumentów to warto pisać, edukować się wzajemnie. Ja chciałem kupić BMW elektryczne, to był mój pierwszy naturalny kierunek, bo miałem i mam dalej jedno auto tej marki.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Czyli 10 czy 20% więcej a nie 70 % według tego co wstawiłeś
Masz rację, wizualnie oceniałem, ten bagażnik w BMW iX, na tle tego dużego auta, wydaje się bardzo mały, i analogicznie, bagażnik w Ygreku wydaje się większy. Sam się zdziwiłem, że tylko dwa pudełka więcej wchodzą do Ygreka.
 

Beep21

Posiadacz elektryka
Okej, natomiast ja z boku odbieram tą dyskusję jako początek do zażartej walki (mam wrażenie lekkiej agresji we wpisach). Swoją drogą, jak obserwuję dyskusje na elektrowozie to często mam tu takie wrażenie że ludzie próbują sobie wzajemnie nawrzucać za to jaki model auta wybrali. Ja nie Lubie tesli to nawrzucam wszystkim co mają tesle, nie lubię bmw to nawrzucam wszystkim co kupili bmw
 

Halisep

Posiadacz elektryka
Okej, natomiast ja z boku odbieram tą dyskusję jako początek do zażartej walki (mam wrażenie lekkiej agresji we wpisach). Swoją drogą, jak obserwuję dyskusje na elektrowozie to często mam tu takie wrażenie że ludzie próbują sobie wzajemnie nawrzucać za to jaki model wybrali. Ja nie Lubie tesli to nawrzucam wszystkim co mają tesle, nie lubię bmw to nawrzucam wszystkim co kupili bmw
Temat już dawno się zmienił od pierwotnego wpisu. Póki co było kulturalnie, wzajemne wrażenia i próba zrozumienia i teraz nagle przyszedł jakiś napinacz, żeby udowodnić, że źle wybrałem, bo mam mniejszy bagażnik 😂
 

Beep21

Posiadacz elektryka
No właśnie o to mi chodzi, nie ma sensu na siłę próbować komuś udowodnić że źle wybrał bo auto X ma mniejszy bagażnik od Y. Każdy ma jakiś swój gust, indywidualne potrzeby itd. nie ma sensu się o takie rzeczy napinać - szkoda życia, zdrowia i nerwów :D
 
Top