Weekendowa jazda testowa Ioniq 5

solik

Pionier e-mobilności
A zwykły leasing 100%.

Od tego 106% z gwarantowanym odkupem, to lepiej już wziąć najem w mLeasing.
Tam też można wykupić, aczkolwiek nie będzie się opłacało.
Za to jest dużo tańszy.

Ale w salonie czy jak? Czy bezposrednio w mLeasing? Myslalem ze tylko jeden wariant mLeasingu maja
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Ale w salonie czy jak? Czy bezposrednio w mLeasing? Myslalem ze tylko jeden wariant mLeasingu maja
mLeasing mają jeden, pytanie czy to co Ty dostałeś, to nie był Hyundai Finance, czyli BNP?
Bo z tego co pisałeś tak wynikało i to jest właśnie leasing z gwarantowanym odkupem.

Zwykły leasing 100% to też BNP.

Czyli w sumie mają 3 różne produkty finansowe (minimum).
Mowa tylko o takich na firmę, dla prywatnych mogą mieć jeszcze inne.
 

qb4hkm

Posiadacz elektryka
Jakie 50?
W tym moim (zarezerwowanym) to ponad 100 tys w stosunku do cennika.

A na leasing 0% dali ostatnio ofertę (sami bez bicia), wcześniej było 102%, więc i tak było dobrze.
Dokładniej to obecnie jest to 100,6% bodajże.

Ale i tak najem wychodzi lepiej, więc jakby co, to i tak nie skorzystam ze zwykłego leasingu.
• Cena z rabatem detalicznym: 250 900 zł

• Cena z uwzględnieniem leasingu Hyundai Finance: 201 610 zł
Gdyby to była oferta na auta z bieżącego rocznika to bym się zgodził że to spoko oferta. Wyprzedają jednak leżaki z placu, degradacji ocenić nie w sposób bo w koreańcach jest duży top bufor. Gdzieś czytałem że ktoś oglądał na placu i auta stały z niskim SOC(poniżej 20%). Jednym zdaniem you pay for what you get. Myślę że ukrytym kruczkiem jest tutaj brak dotacji, bo jak weźmiesz finansowanie u nich to pewnie nie uda się tego przeprocesować po nowym roku.

Co do najmu, moim zdaniem nie opłaca się w przypadku EV.
 
Last edited:

Ev3

Pionier e-mobilności
Myślę że ukrytym kruczkiem jest tutaj brak dotacji, bo jak weźmiesz finansowanie u nich to pewnie nie uda się tego przeprocesować po nowym roku.
mLeasing twierdzi coś dokładnie odwrotnego.
O ile oczywiście państwo nie zmieni warunków, tak że Cię wykluczą.
Co do najmu, moim zdaniem nie opłaca się w przypadku EV.
A moim zdaniem wręcz przwciwnie - tylko to się opłaca.
36 tys za 2 lata?
Żyć nie umierać.
 
Top