Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

Michal

Moderator
Dodane w takiej formie, tylko na terenie Polski i bliskiej okolicy (w kwadracie na mapie pomiędzy: punktami na mapie 49, 14 oraz 55, 24).
Załapało się trochę Czech i Słowacji.

1678019957177.png
 
Last edited:

Michal

Moderator
Zastanawiam się czy nie dodać też destination chargers Tesli. Co o tym myślicie? Chyba ma to sens, bo jednak to są ładowarki publiczne AC i jest ich dość dużo.
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Zastanawiam się czy nie dodać też destination chargers Tesli. Co o tym myślicie? Chyba ma to sens, bo jednak to są ładowarki publiczne AC i jest ich dość dużo.
Chcesz jakiejś pomocy że strona? Nie mam za wiele czasu, ale mogę coś dlubnac w razie co.
 

Michal

Moderator
Wydzielić destination chargers jako osobnego operatora, czy połączyć razem z SuC? Chyba wydzielę, bo w ten sposób będzie czyściej - wystarczy wtedy kliknąć operatora Tesla Supercharger i dostanie się listę i mapę SuC, a nie SuC + AC, bo w tym ciężko będzie się połapać.
 

Michal

Moderator
Dodałem wydzielone jako osobny operator. Widzę, że coś jest zwalone z polskimi znakami ale to już w danych od Tesla, więc nie będę poprawiał:
Art Hotel
20 KieŠ‚baŠ›nicza
50-110 Wroclaw
Poland
 
Last edited:

Michal

Moderator
Feature request: możesz dodać filtry do mapy? Np. moc ładowarki/typ portu/AC/DC.
Oczywiście że mogę, tylko to nie jest takie proste jak się wydaje. Obstawiam jakieś 2 godziny pracy.
Jak znajdę czas to dodam.
 

Michal

Moderator
Mała uwaga - daty dodania SuC i Destination Chargers ustawiłem na 01.01.2019, bo nie wiem kiedy zostały dodane. Nowe stacje też na razie będą się tak dodawać, bo raczej nie zanosi się na wysyp SuC w PL, więc nie chce mi się grzebać w kodzie, żeby samemu taką datę wyznaczać i wrzucać.
Niby przestawiłem, żeby nowododawane ustawiały się na moment dodania, ale czy to będzie działać nie wiem, bo zrobiłem zmianę w 30 sek ;)
 
Last edited:

Michal

Moderator
Last edited:

Michal

Moderator
Feature request: możesz dodać filtry do mapy? Np. moc ładowarki/typ portu/AC/DC.
Jest moc ładowarki - trochę nie tak jak chciałem, bo dwoma suwakami, ale działa. Może przerobię na jeden w przyszłości (pod spodem już przystosowane).
Za chwilę dorobię typ gniazda - jedyny problem z tym to mnogość oznaczeń w danych UDT :/
Kilka wariantów z góry:
1678293105667.png
Zrobię chyba Type2, Type2-COMBO, CHADEMO oraz inne - nie będę się bawił w rozróżnianie na "z" i "bez" kabla.
 
Top