Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

daniel

Señor Meme Officer
AC zamiast błyskawicy mógłby mieć sinusa, żeby było odróżnialne na pierwszy rzut oka.
Mógłbyś miec znaczniki które łącza info o AC i DC np wtyczka i 3 błyskawice to AC + DC 100, wtedy masz tez mix statusów - pokazujesz jenoczesnie czy jest jakaś wolna AC i jakaś DC. Oczywiście gorzej jak masz stacje DC 50 + 150 i ktoś zajmie 150, wtedy teoretycznie masz zajęte trzy błyskawice a dostępna jedna ;)
 

Michal

Moderator
Mógłbyś miec znaczniki które łącza info o AC i DC np wtyczka i 3 błyskawice to AC + DC 100, wtedy masz tez mix statusów - pokazujesz jenoczesnie czy jest jakaś wolna AC i jakaś DC. Oczywiście gorzej jak masz stacje DC 50 + 150 i ktoś zajmie 150, wtedy teoretycznie masz zajęte trzy błyskawice a dostępna jedna ;)
Umówmy się tak, jak na stronie będzie kiedyś 100 użytkowników w jeden dzień, to usiądę i dorobię takie bajery ;)
 

Michal

Moderator
Ta strona jest dla wtajemniczonych .Kompletnie niewidoczna .Nawet dla ciekawosci nie moge wejść bo muszę szukać .A jak muszę to nie wejdę bo ...itd.
A jak sobie wyobrażasz żeby była "widoczna"? Na czym miałaby polegać ta widoczność?
 

Michal

Moderator
Wiem - dodam do strony reklamy! :D
Zawsze chciałem zobaczyć jaki jest interfejs AdSence, to mam okazję :ROFLMAO:
 

Michal

Moderator
Dodam do aplikacji niedługo SuC - wydaje się to proste.
Oczywiście będą się automatycznie aktualizowały.
W tym przypadku zmienię chyba ikonki na czerwone, ale to już zabawa, więc nie obiecuję.
 

Michal

Moderator
Nie będę chyba dodawał lokalizacji planowanych, bo to trochę mija się z celem - nie są one precyzyjne ani potwierdzone, nie mają daty dodania ani poprawnej lokalizacji.
Oczywiście nie będzie raportowania zajętości, bo nie ma takich danych dostępnych poza autem.
Chwilowo data dodania będzie z czapy - może kiedyś dorobię.
 
Last edited:
Top