Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

Michal

Moderator
Co ciekawe, niektóre Lidle i Kauflandy chyba poprawnie raportują stan swoich ładowarek, co może być przydatne, bo są jednak darmowe.
Jeśli ktoś miałby okazję sprawdzić i potwierdzić, czy dane o ładowaniu od UDT się zgadzają to dajcie znać.

Kiedyś na prośbę @vwir dodałem powiadomienia o zwolnieniu się ładowarki wysyłane na email i może tutaj miałoby to sens. Usunąłem je jednak po jakimś czasie, bo nikt nie używał :p
 
Last edited:

vwir

Pionier e-mobilności
Kiedyś na prośbę @vwir dodałem powiadomienia o zwolnieniu się ładowarki wysyłane na email i może tutaj miałoby to sens. Usunąłem je jednak po jakimś czasie, bo nikt nie używał :p
No skoro GW wrócił do raportowania to ta funkcja tym bardziej odzyskuje sens.
 

Michal

Moderator

Michal

Moderator
Ps. Ciekawostka jest taka, że aplikacja działa już prawie rok - niedawno dostałem powiadomienie o konieczności przedłużenia domeny :)
Statystyki w Google analitics zbieram od początku lutego, zbieranie danych o wejściach na podstrony z Teslami dodałem 05.05.2023 i w tym czasie mam następujące statystyki:

1687250122395.png


Przy czym jeśli chodzi o "użytkowników", to 302/797 do tej pory pochodziło ze USA, a to na 99% w większości były jakieś boty (kompletnie brak zaangażowania w treść).
1687250341274.png
 
Last edited:

krzyss

Pionier e-mobilności

Michal

Moderator

Michal

Moderator
A GW Wola Park moglbys dodac ? I jak sie zapisac na powiadomienia ?
Musisz wyszukać lokalizację na mapie albo fragmentem nazwy, wpisując w wyszukiwarkę po nazwie np.: wola park
Niestety GW raportuje tam również jakąś pustą stację o ID 80.
Po wejściu w odpowiednie złącze, pod wykresem możesz się zapisać na powiadomienie.
Opis w pierwszym poście (w sekcji powiadomienia):
 

Michal

Moderator
Wysyłaczka maili była wyłączona - teraz włączyłem, ale czy zadziała, nadal nie wiadomo :D
Oczywiście była wyłączona, bo coś nie działało :/ No to teraz w tym grzebię bez sensu, bo będzie z tego korzystać 1-2 osoby [rzez miesiąc, a później przepadnie w otchłani :/
 

Michal

Moderator
Nic nie dodaję ręcznie :)

Pierwszy punkt opisu:
  • Dostępne są tylko informacje z punktów, które wysyłają je do UDT oraz sieci Tesla Supercharger i sieć Tesla Destination Charger.
Jak coś zaczyna wysyłać dane do UDT, to automatycznie pojawia się w aplikacji.
 
Top