Wyjazdy zagraniczne elektrykiem.

vwir

Pionier e-mobilności
Są tylko lokalne ułatwienia w poszczególnych miastach. Na przykład w Mediolanie elektryki za darmo wjeżdżają do strafy C.
 
N

Nowy

Gość
Sam VPN nic nie daje z tego co widze. To sa niezle paranoje, zaraz wyjdzie ze do roznych ladowarek trzeba oddzielne telefony 🙃
Aplikacje e.ON tez juz sa trzy rozne na rozne kraje…
Witam. Nikt z czytelników nie ma jakiegoś patentu na niemieckie ładowarki Lidla? Dokładnie chodzi o instalację Lidl eCharge na polskim koncie google.
 

Phitherek_

Posiadacz elektryka
Witam. Nikt z czytelników nie ma jakiegoś patentu na niemieckie ładowarki Lidla? Dokładnie chodzi o instalację Lidl eCharge na polskim koncie google.
No moim zdaniem najlepiej ściągnąć czyste APK, ktoś tu wcześniej wrzucał link. Nie ma co kombinować ze zmianą języka, VPN itd. bo to niepewne. Trzeba tylko użyć sprawdzonego źródła i pamiętać o przeskanowaniu pliku (chociaż u większości producentów system robi to automatycznie).

Wiem co mówię, ja w ten sposób miałem Android Auto jak jeszcze nie było oficjalnie dostępne w PL.
 

nolaan

Zadomawiam się
No moim zdaniem najlepiej ściągnąć czyste APK, ktoś tu wcześniej wrzucał link. Nie ma co kombinować ze zmianą języka, VPN itd. bo to niepewne. Trzeba tylko użyć sprawdzonego źródła i pamiętać o przeskanowaniu pliku (chociaż u większości producentów system robi to automatycznie).

Wiem co mówię, ja w ten sposób miałem Android Auto jak jeszcze nie było oficjalnie dostępne w PL.
Pisałem o tym tutaj -> https://forum.elektrowoz.pl/threads/wyjazdy-zagraniczne-elektrykiem.888/post-10632.
Też tak wgrywałem Android Auto i inne niedostępne appki :) To działa tylko gdy ma się włączone tzw "Unknown sources" - bez tej opcji nie pozwoli na instalację.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Próbowałem to zrobić na iOS i utknąłem. Po pierwsze po założeniu nowego Apple ID i wybraniu Niemiec, co było najmniejszym problemem, pojawiła się w wyszukiwaniu aplikacja. Problem pojawił się w momencie gdy próbowałem ją zainstalować, padło pytanie o adres oraz płatność. To było na razie nie do przejścia, podpiąłem paypal to napisało że trzeba mieć adres z terenu niemiec, podpinanie karty jest powiązane z adresem zamieszkania, jednym słowem pat. No ale na razie nie wybieram się do Niemiec.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Próbowałem to zrobić na iOS i utknąłem. Po pierwsze po założeniu nowego Apple ID i wybraniu Niemiec, co było najmniejszym problemem, pojawiła się w wyszukiwaniu aplikacja. Problem pojawił się w momencie gdy próbowałem ją zainstalować, padło pytanie o adres oraz płatność. To było na razie nie do przejścia, podpiąłem paypal to napisało że trzeba mieć adres z terenu niemiec, podpinanie karty jest powiązane z adresem zamieszkania, jednym słowem pat. No ale na razie nie wybieram się do Niemiec.
Przy pytaniu o platnosc wybralem opcje bez platnosci. I przeszlo.
 

Relevant

Fachowiec
Problem pojawił się w momencie gdy próbowałem ją zainstalować, padło pytanie o adres oraz płatność. To było na razie nie do przejścia, podpiąłem paypal to napisało że trzeba mieć adres z terenu niemiec, podpinanie karty jest powiązane z adresem zamieszkania, jednym słowem pat.
W konfiguracji przy zmianie regionu NIE podałem sposobu płatności (Kaine), w wymagany kod pocztowy wpisałem polskiej ambasady z Berlina. Przeszło, zainstalowałem.
 
Top