wypadek/stłuczka czyli moje przygody z naprawą Tesla Model 3 SR+

Bronek

Pionier e-mobilności
Jestem z czasów w których by kupić trampki trzeba było ustawić się w kolejce dzień wcześniej i w wyniku przemian społecznych, teraz będą stal w ogonku z rok, tylko że teraz, po Teslę.
Normalka .
Malucha też dostałem po trzech latach, a dzieci po 9ciu miesiącach. Tylko zawał popcovidowy był poza kolejnością
 
Last edited:

nabrU

Pionier e-mobilności
Pany, a nie uważacie, że te Wasze ostatnie dywagacje to już tak mało pasują do tytułu wątku...:unsure:
 

Michal

Moderator
Ten wątek przepadł już chyba na piątej stronie :)
 

Kuba K.

Posiadacz elektryka
Jak rozumiem, denerwowałeś się na głodnych ludzi, którzy chcieli zjeść hot-doga a sam poszedłeś stanąć w kolejce po red bulla🤔
Tylko model obsługi redbulla nie wyglada tak ze sprzedawca idzie na zaplecze po pusta puszkę, wlewa wodę czeka aż się zagazuje, pyta o smak, wsypie proszek i kapsluje. A w między czasie kolejko rośnij.
Problem rozwiała by asynchroniczna obsługa hotdoga przez dedykowany serwis ;)
 

Zarek1988

Posiadacz elektryka
Tylko model obsługi redbulla nie wyglada tak ze sprzedawca idzie na zaplecze po pusta puszkę, wlewa wodę czeka aż się zagazuje, pyta o smak, wsypie proszek i kapsluje. A w między czasie kolejko rośnij.
Problem rozwiała by asynchroniczna obsługa hotdoga przez dedykowany serwis ;)
Albo zakupy redbulla w markecie😉 bo w żabce też ciężko.
 

Michal

Moderator
OOOoooo widziałem to dzisiaj, a nie kliknąłem, bo byłem pewny, że tym obsranym trucicielskim BMW czy coś tam jeździ. No ciekawe, co będzie wybierała częściej :D
 
Top