Zachęcają do likwidacji strefy czystego transportu

elektryk

Pionier e-mobilności

Artykuł opisuje zbieranie podpisów i linkuje do zbierania podpisów pomimo, że zbiórkę podpisów organizuje Konfederacja. Co ciekawe portal jest utrzymywany głównie ze środków miasta Krakowa, nie jest niezależny.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Wczoraj widziałem końcówkę filmu Tenet, jakieś ostatnie 20 minut i jak dobrze zrozumiałem wątek - to ludzie z przyszłości cofają się do przeszłości, żeby zabić ludzi, którzy doprowadzili do katastrofy klimatycznej i spowodowali, że ich życie jest dramatycznie trudne. 🙄
I tak to optymistyczne zakończenie, ktore zakłada, że tacy ludzie się w tej przyszłości znajdą a nie tylko będą tam karaluchy czy szczury.
 

Sceptyczny entuzjasta

Posiadacz elektryka
Naprawdę nie sądziłem, że jest jeszcze tyłu troglodytów na tym świecie. W mieście ma śmierdzieć, bo ja muszę jeździć starym dyzlem, a ten wiadomo, musi dymić. Wpuszczajmy też wszystkich, niech trują i smrodzą byle czym, a jak się ze mną nie zgadzasz to walka na maczugi. Do tego 7 tys. podpisów zebranych nie wiadomo gdzie to większość. Ręce opadają.
 

Ratt

Posiadacz elektryka
Szkoda dyskutować z oszołomem. Pewnie poza likwidacją SCT marzy mu się jeszcze przywrócenie parkingów na Małym Rynku i placu Szczepańskim.
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Naprawdę nie sądziłem, że jest jeszcze tyłu troglodytów na tym świecie. W mieście ma śmierdzieć, bo ja muszę jeździć starym dyzlem, a ten wiadomo, musi dymić. Wpuszczajmy też wszystkich, niech trują i smrodzą byle czym, a jak się ze mną nie zgadzasz to walka na maczugi. Do tego 7 tys. podpisów zebranych nie wiadomo gdzie to większość. Ręce opadają.

Oj jest ich jeszcze wielu i to dotyczy wielu tematów od parkowania na trawnikach przez sprzątanie po psie, wyrzucanie śmieci w lesie po palenie meblościankami w kopciuchach.

Jeżeli wymagasz od takich elementarnej przyzwoitości to znaczy, że jesteś lewak czyhający na ich wolność.
 

Ratt

Posiadacz elektryka
Dnia 22 listopada 2023 nasza uchwała ma być głosowana przez Radę Miasta. Na ten dzień zapowiedziano manifestację przeciwników SCT pod budynkiem Urzędu Miejskiego, zlokalizowanego na Placu Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie, na której będę osobiście. Zapraszamy także kontrmanifestantów, jest szansa się policzyć i spotkać twarzą w twarz, jeśli chcecie się komuś stawiać.
Tak się składa że w większości tutaj pracujemy a nie siedzimy na socjalu więc raczej nas tam nie spotkasz. Do tego mamy gdzieś manifestację paru krzykaczy.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Ale jaki macie problem ?
Zbierzcie 8000 podpisow za wprowadzeniem tej strefy :)
Owoce badań naukowców służące polepszeniu stanu zdrowia chcesz wprowadzać plebiscytami?
Zakazy palenia w miejscach publicznych też wprowadzano mimo protestów. Dziś nikt tego nie kwestionuje.
Nie będę tu przypominał protestów przy wprowadzaniu pasów, czy świateł przez całą dobę
 

Ratt

Posiadacz elektryka
Ale jaki macie problem ?
Zbierzcie 8000 podpisow za wprowadzeniem tej strefy :)
Ja nie lubie jak sie zakazuje, powinno sie eliminowac te pojazdu z ruchu ktore kopca i tyle.
Ale ta strefa już jest uchwalona to po co mamy zbierać podpisy? Zaraz pewnie jeszcze zlecą się zwolennicy powrotu w Krakowie w centrum kopciuchów i palenia oponami w imię wolności i braku zakazów.
 
Top