Enyaq iV, Akcesoria i modyfikacje

Mindive

Fachowiec
Pojawiła się aktualizacja OBD11. Aplikacja i urządzenie oferują teraz aktywację skryptów zmieniających niektóre funkcje auta. Nie są to jakieś kosmiczne rzeczy, ale może ktoś znajdzie coś, czego mu wcześniej brakowało.
Screenshot_20211111-122225_OBDeleven.jpg

Wrzucam screeny najciekawszych opcji:
Screenshot_20211111-122315_OBDeleven.jpg

Screenshot_20211111-122345_OBDeleven.jpg

Screenshot_20211111-122402_OBDeleven.jpg

Screenshot_20211111-122417_OBDeleven.jpg

Screenshot_20211111-122457_OBDeleven.jpg
 
Last edited:

KorekSAN

Zadomawiam się
Zakupiłem bagażnik rowerowy na hak. https://www.thule.com/pl-pl/bike-rack/towbar-bike-racks/thule-velospace-xt-3-_-939000
standardowo 3 rowery i możliwość dokupienia szyny na 4 rower. Odchylana konstrukcja. Można zakupić kółko to łatwieszego transportu.
Przejechałem nim z Wrocławia do Bydgoszczy i z powrotem - z dwoma rowerami. Zużycie na poziomie 25% więcej od standardowego ale prędkość też wyższa. Sam bagażnik na razie bardzo fajny. Prosty montaż rowerów. Światła wszystkie, łączenie z przeciwmgielnymi.
 

Mindive

Fachowiec
Jeżeli ktoś ma auto na własność i zapomniał zaznaczyć jakiejś opcji przy zamawianiu auta to pojawiła się ciekawa opcja retrofittingu Enyaqa.
W TYM SKLEPIE można kupić m. in.:
  • atrapę "chłodnicy" Crystal Face :love:
  • komplet ledowych świateł tylnych
  • podnośnik tylnej klapy
  • komplet kamer 360
Wysyłka realizowana przez DHL z terenu Niemiec. Koszty wysyłki rozsądne.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Nie polecam tego sklepu. Kiedyś kupiłem u nich wiązkę do świateł ksenonowych do audi i jakość pozostawiała wiele do życzenia. Nie miało to żadnego związku z oryginalnym produktem, wtyczki tandetne, wiązka bardzo oszczędnie obwiązana taśmą, a cena wysoka. Myślałem, że za taką cenę dostanę wysokiej jakości produkt (taki jak na zdjęciu) a tymczasem to co dostałem niewiele miało wspólnego z produktem ze zdjęcia. Gdybym to sobie sam zrobił na oryginalnych wtyczkach to byłaby cena przez pół a jakość na pewno wyższa.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Jako, że sporo osób na enyaqowych grupach na FB było zainteresowanych tematem odpalenia YouTube na ekranie Enyaqa używając Android auto zamieszczam poniższa instrukcje

1. Ściągamy program AAStore z poniższej strony i instalujemy. Program nie jest z playstore dlatego nie jest oficjalny i należy na telefonie wyrazić zgodę na instalowanie nieoficjalnego oprogramowania


2. Po instalacji uruchamiamy powyższy program i z pozycji listy wybieramy Fermata Auto

View attachment 1910

3. Po uruchomieniu aplikacji klikamy w znaczek YT na pasku na dole. Możemy się zalogować na swoje konto na YT i korzystać jak na każdym innym urządzeniu.

View attachment 1911

View attachment 1912

Powyższa metoda działa podczas jazdy, stania w korku czy ładowania auta. Działają też niestety reklamy. Teoretycznie to powinno działać również na innych autach z AA. Aha, połączenie telefonu z autem oczywiście odbywa się bezprzewodowo 😎 Jak by powiedział Björn: "Ioniq, go home!" 😅😂
Nadal Ci to działa? U mnie fermata zniknęła z listy aplikacji w samochodzie. Próbowałem odinstalować i zainstalować z powrotem i nic to nie dało.
 

wojti12

Zadomawiam się

wojti12

Zadomawiam się
dzięki, tą tez widziałem. szukam najbardziej pasującej do tych oryginalnych dywaników ale chyba trudno będzie...
 
Top