Apka Bonnet - czyli Ionity za mniej niż 2 zł

boa

Zadomawiam się
Ale co ma BMW Charging, Kia Charging czy WeCharge od VW do tego tematu? To kompletnie inne rozwiązania, darmowe tylko do czasu (zazwyczaj pierwszy rok) i promujące zazwyczaj jednego operatora (Ionity etc).
To ze zdziwiłem się jaka może być cena Ionity - 1,4 zamiast 3,5 :)
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Ale to nic nowego.
Pierwsi kupujący ID.3 niecałe dwa lata temu mieli wszystkie stacje ładowania WeCharge (wiec i Ionity) przez pierwsze 2000kWh i 15 miesięcy za darmo. Inni pewnie mają podobne oferty
Wszystko to aby zachęcić do kupna EV. Potem już musisz płacić całkiem spory abonament aby to np. Ionity było nadal po 1,40zł
 

JareG

Pionier e-mobilności
Ale to nic nowego.
(y)
Pierwsi kupujący ID.3 niecałe dwa lata temu mieli wszystkie stacje ładowania WeCharge (wiec i Ionity) przez pierwsze 2000kWh i 15 miesięcy za darmo. Inni pewnie mają podobne oferty
Wszystko to aby zachęcić do kupna EV. Potem już musisz płacić całkiem spory abonament aby to np. Ionity było nadal po 1,40zł
Ten darmowy rok etc. to zresztą nie każdy kupujący dostawał - w KIA tylko nabywcy EV6. Zwykłe szaraki za Ionity muszą zapłacić 696 zł rocznie (czyli 58 za miesiąc).
Tak więc Bonnet to super rozwiązanie.. szkoda tylko, że 'zniknięto' Ionity w PL (i w okolicy) :D

Pozdrawiam
 

Koma1

Nowy na Forum
1. Wpisać w wyszukiwarce 'Bonnet apk' (najnowsza wersja to 1.9.1)
2. Ściągnąć plik 'APK' na telefon.
3. Zainstalować w fonie (przy czym trzeba będzie uaktywnić parę dodatkowych opcji aby APK się dało zainstalować) i to tyle.

P.S. Powyższe jest na fon na Androidzie, nie wiem jak to jest z iPhone.
P.S.2. Nie odpowiadam za szkody spowodowane ww. czynnością ;)
Jeszcze raz dziękuję. Wszystko działa OK...:)
 

nabrU

Pionier e-mobilności

nabrU

Pionier e-mobilności
Ja skorzystałem :) (y)

Dziękuję (y), choć jeszcze u mnie nic nie przybyło (pokaże się pewnie kiedy wykupisz refill).
 

Gandalf

Pionier e-mobilności
U mnie (ukryta opcja niemiecka) 😂 info o podwyżce do cen zbliżonych do SuCh. Nadal warto skorzystać jeśli po drodze + refill na miesiąc nie jest tak jak w Ionity gdzie miesiąc to rok, ani jak w GreenWay gdzie miesiąc to dwa ;-) Plus bonusy, jak np. "następne ładowanie gratis".
A i jeszcze jedna istotna różnica, w GW abonament zaczyna działać od następnego dnia, w Bonnet refill zaczyna działać natychmiast.
bonnet_de.png

Tymczasem i tak ładuję w domu z AC, ale wiadomo - wakacje, zwiedzajcie.

PS
Niemcy to bardzo niedoceniony kraj jeśli chodzi o zwiedzanie.
 
Last edited:

Doktor

Posiadacz elektryka
U mnie (ukryta opcja niemiecka) 😂 info o podwyżce do cen zbliżonych do SuCh. Nadal warto skorzystać jeśli po drodze + refill na miesiąc nie jest tak jak w Ionity gdzie miesiąc to rok, ani jak w GreenWay gdzie miesiąc to dwa ;-) Plus bonusy, jak np. "następne ładowanie gratis".
A i jeszcze jedna istotna różnica, w GW abonament zaczyna działać od następnego dnia, w Bonnet refill zaczyna działać natychmiast.
View attachment 6039
Tymczasem i tak ładuję w domu z AC, ale wiadomo - wakacje, zwiedzajcie.

PS
Niemcy to bardzo niedoceniony kraj jeśli chodzi o zwiedzanie.
To najbardziej się opłaca bilet miesięczny na cały transport w całych Niemczech za €9. Można zwiedzić całe Niemcy w cenie jakichś 20kWh ;) mając na uwadze szybkość ładowarek i wygodę korzystania, jeżeli będę tylko przejeżdżać przez Niemcy tranzytem to raczej skuszę się na SuC. Ładowarki konkurencji czasem nie mają WC, sklepu lub restauracji, często mają 50kW itd.
 
Top