Apka Bonnet - czyli Ionity za mniej niż 2 zł

nabrU

Pionier e-mobilności
W UK SuC są także przy głównych trasach, zasadniczo na MOP-ach:

1657013676646.png
 

Michal

Moderator
Moim zdaniem w PL SuC są stawiane tam gdzie dostaną zgłoszenie, a nie ma nikogo, kto by szukał aktywnie miejsc do ich postawienia. Słyszałem kiedyś, że stawianiem ładowarek w PL zajmuje się ktoś z NL.
Kto się zgłosił? Jakieś hotele x3, jakieś Centra Handlowe x2, Orlen x3, Leclerc x2
 

poochaty

Posiadacz elektryka
Moim zdaniem w PL SuC są stawiane tam gdzie dostaną zgłoszenie, a nie ma nikogo, kto by szukał aktywnie miejsc do ich postawienia. Słyszałem kiedyś, że stawianiem ładowarek w PL zajmuje się ktoś z NL.
Kto się zgłosił? Jakieś hotele x3, jakieś Centra Handlowe x2, Orlen x3, Leclerc x2
Jeżeli jes tak jak piszesz, zupełnie bezrefleksyjnie, to jest to tragedia.
 

Michal

Moderator
Nie no, nie chodzi mi o to, że bezrefleksyjnie, bo te lokalizacje jednak nie są takie złe.
Chodzi mi tylko o to, że nie ma w PL obecnie aktywnego szukania miejsc pod SuC, a wystarczyłoby puścić jednego komiwojażera po autostradach :)
 

poochaty

Posiadacz elektryka
Nie no, nie chodzi mi o to, że bezrefleksyjnie, bo te lokalizacje jednak nie są takie złe.
Chodzi mi tylko o to, że nie ma w PL obecnie aktywnego szukania miejsc pod SuC, a wystarczyłoby puścić jednego komiwojażera po autostradach :)
Chyba jednak w stosunku do innych krajów to bezrefleksyjnie.
Zgłoś się @Michal do Tesli, że możesz udzielić konsultacji. Kto wie, może uszanują.
 

Michal

Moderator
Chyba jednak w stosunku do innych krajów to bezrefleksyjnie.
Zgłoś się @Michal do Tesli, że możesz udzielić konsultacji. Kto wie, może uszanują.
Obawiam się, że oni nie płacą raczej za dużo na takiej pozycji i moje doświadczenia nie są takie jakich szukają. No i nie pasuję przede wszystkim do punktu: "A willingness to travel extensively" :)
 

Michal

Moderator
Patrzcie jak Tesla traci przewagę w oczach 😂😂🤣
No normalnie gdyby te ich (Ionity) ładowarki działały niezawodnie, to może coś by z tego było 🤣
Daniel chciał przetestować przewagę Audi za 600 tyś i przetestował przewagę 5 letniej Tesli z 350kkm przebiegu za jakieś 200 tyś. No nie mogę 🤣
 
Last edited:

JareG

Pionier e-mobilności
I super, bo dzięki temu, że zechciałeś się podzielić z nami informacjami udało się skorzystać z sympatycznej formy ładowania :cool:
Cały czas jest taka możliwość - dziś się ładowałem na Ionity w Reichu, już nie jako refill ino jako credit ale zadziałało :) I zostało mi jeszcze tego kredytu, chyba jeszcze raz sobie wyskoczę do Niemców.. :D
e-Soul_64kWh_-_Prora21_(1280_x_1024).jpg


Pozdrawiam
 

Doktor

Posiadacz elektryka
Ładowałem się w Berlinie na słupku Allego na mieście. Nawet tego nie potrzebowałem, ale od razu było to moje miejsce parkingowe na noc, także elegancko. Nic mi nie zabrało z refilla, może policzyło jakąś promocję na pierwsze darmowe ładowanie. Bonnet dał mi nie tylko dobrą cenę (a nawet na promocji darmoszkę), ale też wygodę i brak konieczności kombinowania z lokalnymi apkami.
Za to za drugim razem ID3 z car sharingu zajęło stanowisko Allego nie ładując się, co skończyło się dla mnie płatnym parkingiem obok w cenie €3 za godzinę. W sumie ceny prawie jak w Sopocie, więc nie ma dramatu.
Pierwsza próba była w centrum handlowym na parkingu, ale oznaczenie na mapie było beznadziejne, nie mogłem go znaleźć, w końcu znalazłem jakieś słupki, ale bez oznaczeń i zajętość też się nie zgadzała z danymi w apce, więc w końcu się poddałem.
W każdym razie jestem z Bonnet zadowolony, jak pojadę na wycieczkę przez Niemcy to na pewno jeszcze skorzystam, dopóki nie można go używać w Polsce.
 
Top