Apka Bonnet - czyli Ionity za mniej niż 2 zł

lookash_c

Pionier e-mobilności
U mnie (ukryta opcja niemiecka) 😂 info o podwyżce do cen zbliżonych do SuCh. Nadal warto skorzystać jeśli po drodze + refill na miesiąc nie jest tak jak w Ionity gdzie miesiąc to rok, ani jak w GreenWay gdzie miesiąc to dwa ;-) Plus bonusy, jak np. "następne ładowanie gratis".
A i jeszcze jedna istotna różnica, w GW abonament zaczyna działać od następnego dnia, w Bonnet refill zaczyna działać natychmiast.
View attachment 6039
Tymczasem i tak ładuję w domu z AC, ale wiadomo - wakacje, zwiedzajcie.

PS
Niemcy to bardzo niedoceniony kraj jeśli chodzi o zwiedzanie.
"U mnie w Austrii" ;-) też drożeje, i to więcej niż w Niemczech:
1658578032791.png
 

nabrU

Pionier e-mobilności
U nas w UK podrożało od razu jak zrobili podział na kraje (czyli 16 czerwca) więc i tak byliście trochę czasu do przodu ;)

Chociaż muszę przyznać że nowe niemieckie ceny to mniej więcej to co u nas, ale austriackie to o wiele drożej :oops:
 

JareG

Pionier e-mobilności
A ja jak wlezę na ich stronę i wybiorę kraj 'ojczysty', to widzę ceny zaczynające sie od 0,41EUR. W aplikacji jak wybieram refill'a to tak samo..
bonnet_cennik-23072022_(1280_x_1024).jpg


Pozdrawiam
 

nabrU

Pionier e-mobilności
No i nikt chyba nie zwrócił uwagi, że maleją 2 refille:
- jest: 50 / 120/ 200 kWh
- ma być: 20 /100 /200 kWh
 

JareG

Pionier e-mobilności
No i nikt chyba nie zwrócił uwagi, że maleją 2 refille:
- jest: 50 / 120/ 200 kWh
- ma być: 20 /100 /200 kWh
Ja zauważyłem, ale tak naprawdę to i tak ja na trasę po Reichu brałbym tego 200kWh a ten się nie zmienił :D

Pozdrawiam
 

nabrU

Pionier e-mobilności

nabrU

Pionier e-mobilności
Bonnet chyba jakiś planner trasy wprowadzi:

FZZVItBXwAEfWll


Miejmy tylko nadzieję, że cen nie podwyższą znowu przy okazji :ROFLMAO:
 

KKL

Posiadacz elektryka
Myślę że nie, dzisiejsze ceny, po podwyżkach, są mało atrakcyjne. Stawki typu 0.35-0.41c za kW były super. Stawki 0.65-0.70c to nic specjalnego. Muszą zawalczyć innymi featureami bo cena już chyba nie zawojują świata.
 
Top