Consigliero ID.3 1st

cooler

Pionier e-mobilności
Ja to nie wiem jak rozumieć to co przesłałeś: czy to znaczy że przejechałeś na jednym ładowaniu (od uruchomienia to chyba tak) 631km ze średnią 96km/h przy zużyciu 175Wh/km?
Od kiedy id.3 ma 110kWh baterię?
 

cooler

Pionier e-mobilności
Tam jest kilka ładowań, cała podróż ponad 10h a na ładowarkach 1.5h.
A na trzecim obrazku? Tam jest to co napisałem w czasie 6:41. Jako jedna trasa. Albo to tak beznadziejnie nielogicznie coś wyświetla.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Volkswagen opublikował polski cennik odnowionego ID.3. Kompaktowy elektryk jest dostępny w dwóch wersjach do wyboru.

Pro Performance z akumulatorem 58 kWh (pojemność netto), zasięg do 429 km (wg procedury WLTP) - cena od 191 290 zł.
Pro S z czteromiejscowym wnętrzem i większym akumulatorem 77 kWh, zasięg do 559 km - cena od 220 590 zł.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Ja to nie wiem jak rozumieć to co przesłałeś: czy to znaczy że przejechałeś na jednym ładowaniu (od uruchomienia to chyba tak) 631km ze średnią 96km/h przy zużyciu 175Wh/km?
Od kiedy id.3 ma 110kWh baterię?
I co to za 34.2kWh/100km powyżej? Nic z tego obrazka nie rozumiem...
 

nabrU

Pionier e-mobilności
I co to za 34.2kWh/100km powyżej? Nic z tego obrazka nie rozumiem...

To zużycie chwilowe w momencie robienia zdjęcia.
 

cooler

Pionier e-mobilności
To zużycie chwilowe w momencie robienia zdjęcia.
Dzięki, już mi rozjaśniliście. Co prawda w rumuńskich górach przejechałem kiedyś ponad 600km na jednym ładowaniu, ale tylko dlatego że nie dało się jechać szybciej niż 80km oraz miałem całkiem nową baterię, ale już id.3 nie podejrzewałbym o taki wyczyn, ciekawe że jako trasa/podróż od uruchomienia auto rozumie "od resetu" podczas gdy wiele innych aut resetuje licznik od uruchomienia przy nawet niedługim postoju. Jeżeli to z postojami i w dodatku na ładowanie to co innego - ja w ciepłych klimatach nie ma mowy abym wytrzymał bez przerwy jazdę 6:41h
 

Cav

Pionier e-mobilności
ciekawe że jako trasa/podróż od uruchomienia auto rozumie "od resetu" podczas gdy wiele innych aut resetuje licznik od uruchomienia przy nawet niedługim postoju.
Raczej mają po kilka liczników i pokazują co tam kierowca sobie życzy....
 

cooler

Pionier e-mobilności
Raczej mają po kilka liczników i pokazują co tam kierowca sobie życzy....
Jasne, zmyliło mnie to "od uruchomienia". Ładowanie jakby nie patrzeć powoduje unieruchomienie auta więc ten akurat licznik jest źle nazwany.
 
Top