Consigliero ID.3 1st

consigliero

Posiadacz elektryka
No muszę przyznać że jazda windą była fajna. Znalazłem właściwą końcówkę leżała spokojnie tam gdzie stała torba z ładowarką, musiała wypaść. Wczoraj zużycie mieliśmy podobne do wcześniejszych jakieś 12.2 kWh/100 km przy średniej w około 60km/h
 

Attachments

  • IMG_1703.jpeg
    IMG_1703.jpeg
    184,1 KB · Liczba wyświetleń: 14
  • IMG_8690.jpeg
    IMG_8690.jpeg
    206,4 KB · Liczba wyświetleń: 13

consigliero

Posiadacz elektryka
23.05 jestem umówiony na instalację najnowszego oprogramowania. Podobno ma to rozwiązać problemy z softwarem. Na dzień dzisiejszy nie ma kłopotu z używaniem auta, brakuje funkcjonalności związanej z ustaleniem kiedy ma się rozpocząć ładowanie w nocy. W mojej wersji dalej ten punkt oprogramowania nie działa. Zobaczymy co będzie po instalacji.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Marku,
Podobno ma to rozwiązać problemy z softwarem. Na dzień dzisiejszy nie ma kłopotu z używaniem auta, brakuje funkcjonalności związanej z ustaleniem kiedy ma się rozpocząć ładowanie w nocy.
Ok, nie mam 3.0 jak ty, ale jeśli jest jakiś problem to każde znośne EVSE (a chyba masz to od VW) powinno ogarnąć harmonogram ładowania. Ja jeszcze ani razu tego nie robiłem z poziomu samochodu, gdyż robi to 'ładowarka'
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Trochę odpuściłem temat bo są ważniejsze rzeczy, ale sprawdziłem ostatnio i punkt ładowania już nie znika. Dodatkowo przesunęliśmy wizytę na akcję z oprogramowaniem bo serwis opadanie zrozumiał datę i zapamiętał tylko 12.06 ale dzień przed 23.05 pan zadzwonił pytając jakie mam opony w aucie i okazało się że są to zmiany w ramach akcji technicznej . Do wyboru były
1. Continental EcoContact6 ContiSeal Airstop +

2. Michelin – E Primacy SelfSeal Air Stop



Czy Goodyery takie jak ma Pan?
Wybrałem te pierwsze. Obecnie jesteśmy na Rugii wzięliśmy rowery . Jazda z rowerami to koszmar. Na autostradzie w granicach 120 zużycie to około 23 kWh. Jadąc na lokalnych drogach do 100 trzeba liczyć minimum 18 kWh . To daje średnio około 6 do 3 kWh więcej w zależności jak prędko jedziemy. W czasie tej wycieczki przekroczyliśmy 100000 km, przedstawiciel lokalnego VW przywitał nas szampanem i kwiatami dla żony.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Mamy mieć wgrywane OTA 3,2 😎 A opony gratis znaczy się w ramach akcji
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Chyba źle to opisałem . Miałem mieć to OTA ha ha zrobione 23.05 w naszym serwisie ale coś się pomieszało z terminami . Pan zadzwonił 22. 05 w dodatkowej sprawie z oponami i się okazało że on nic nie wie o zmianie terminu z 12.06 na 23.05 ale dzwoni zapytać jakie chcę opony. Dodatkowo spawy rodzinne kolidują z 12.06 a na ten termin i tak nie będą dostarczone to zmieniliśmy na 23.06 albo coś w pobliżu. Wtedy wszystko powinno się udać Te kwiaty i szampan to był żart, może nie najlepszy ale żart.
 

Attachments

  • IMG_1805.jpeg
    IMG_1805.jpeg
    201 KB · Liczba wyświetleń: 16
  • IMG_1803.jpeg
    IMG_1803.jpeg
    88,4 KB · Liczba wyświetleń: 13
  • IMG_1798.jpeg
    IMG_1798.jpeg
    150,4 KB · Liczba wyświetleń: 14
  • IMG_1795.jpeg
    IMG_1795.jpeg
    180,1 KB · Liczba wyświetleń: 13
  • IMG_1793.jpeg
    IMG_1793.jpeg
    138,3 KB · Liczba wyświetleń: 15
  • IMG_1782.jpeg
    IMG_1782.jpeg
    88,6 KB · Liczba wyświetleń: 16
Top