Consigliero ID.3 1st

lookash_c

Pionier e-mobilności
Chcieli dobrze a wyszło jak zwykle, a może zrobili jak zwykle i wyszło jeszcze gorzej. Pooglądałem w przypływie frustracji nowsze modele i ID.Buzz bez matriksów, małymi literkami, tak małymi że pracownik salonu odczytał te cyferki dla mnie, może było im wstyd napisać to normalną czcionką, 328000.
Skąd oni takie ceny biorą (z katalogu się domyślam) - jakiś czas temu w Białymstoku był do kupienia ID.Buzz dwukolorowy, dobrze wyposażony (matrixy, komfortowe fotele, elektryczne drzwi i hak, etc.) poniżej 300 k pln (co i tak jest kwotą łagodnie mówiąc niebagatelną).
 

rafbel

Zadomawiam się
Skąd oni takie ceny biorą (z katalogu się domyślam) - jakiś czas temu w Białymstoku był do kupienia ID.Buzz dwukolorowy, dobrze wyposażony (matrixy, komfortowe fotele, elektryczne drzwi i hak, etc.) poniżej 300 k pln (co i tak jest kwotą łagodnie mówiąc niebagatelną).
Na początku ID buzz był w Polsce w cenie 248tys brutto co umożliwiało wzięcie go z dotacja na firmę przy odliczeniu 50% Vat, mało tego był do wyrwania nawet lekki rabat co pozwalało dorzucić jakiś pakiet do tej ceny i finalnie kończyło się z ceną w okolicy 220tyś czyli dość podobnie do ID4 czy ID5. Niestety po paru miesiącach podbili cenę o 30k ale coś czuję, że za jakiś czas będą jednak jakieś rabaty i na ID Buzz-a i powrót do początkowych cen.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Wygląda na to że auto niedługo wróci z Rybnika. Wymieniono kolejny moduł, chociaż jak pisałem wcześniej, powód musiał być pewnie inny niż poprzednio. Z ciekawostek to naprawa się przedłużyła z powodu braków pasty termoprzewodzącej potrzebnej do złożenia całości. Przy okazji poprosiłem o wykonanie testu pojemności baterii, niestety usługa jest płatna, połowa stawki godzinowej dla ID.3. Wychodzi że trzeba będzie wysupłać jakieś 205PLN.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Jeszcze tylko gwoli informacji, dostałem wynik pomiaru. Procedura wygląda jak na obrazkach, najlepsza jest informacja co do dokładności. Wychodzi na to że mam 79-99 %, jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto.
 

Attachments

  • IMG_0013.jpeg
    IMG_0013.jpeg
    621,5 KB · Liczba wyświetleń: 29
  • IMG_0014.jpeg
    IMG_0014.jpeg
    270 KB · Liczba wyświetleń: 29

daniel

Señor Meme Officer
Jeszcze tylko gwoli informacji, dostałem wynik pomiaru. Procedura wygląda jak na obrazkach, najlepsza jest informacja co do dokładności. Wychodzi na to że mam 79-99 %, jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto.
Haha, powiedz, żeby oddali pieniądze, bo cyganka za dwie dychy by to samo wywróżyła. :D
 

marcinsz

Zadomawiam się
Top