Consigliero ID.3 1st

consigliero

Posiadacz elektryka
W teorii nic nie ryzykuję, no może te 100 USD a nóż im wyjdzie lepiej niż mudita, to był skok na kasę. Domofon działa, udało się go spacyfikować, a jeżeli chodzi o wtręt to akurat kamera którą zapomniałem przełączyć w tryb bez powiadomień, co do Androida to nie wiem
 

daniel

Señor Meme Officer
pokazano mi aptere i zrobiliśmy kolejny preorder bo pojazd wypisz wymaluj idealny do naszych potrzeb.
Ja też to zobaczyłem chyba z 5 lat temu i miałem zamiar zamówić, ale cieszę się, że tego nie zrobiłem. Oni chyba tego nigdy nie dowiozą. Cały czas jest tylko szum marketingowy, zapraszają youtuberów od czasu do czasu, a nie ma żadnych dostaw.
Już raz ta firma zbankrutowała. Po kilku latach wrócili i próbują od nowa. Sam koncept mi się bardzo podoba, ale chyba pojazd deczko za szeroki na nasze drogi. 88 cali to 2,23 m, gdzie Skoda Superb ma 2,03 z lusterkami.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Będę się martwił szerokością jak dowiozą😎. Oby tylko takie zmartwienia były na tym padole łez i rozpaczy. To wszystko za 100 USD 😎. Horwin jest droższy bo 200 EUR
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Ja też to zobaczyłem chyba z 5 lat temu i miałem zamiar zamówić, ale cieszę się, że tego nie zrobiłem. Oni chyba tego nigdy nie dowiozą. Cały czas jest tylko szum marketingowy, zapraszają youtuberów od czasu do czasu, a nie ma żadnych dostaw.
Już raz ta firma zbankrutowała. Po kilku latach wrócili i próbują od nowa. Sam koncept mi się bardzo podoba, ale chyba pojazd deczko za szeroki na nasze drogi. 88 cali to 2,23 m, gdzie Skoda Superb ma 2,03 z lusterkami.
TM3 z lusterkami ma prawie 209cm 😎
 

daniel

Señor Meme Officer
TM3 z lusterkami ma prawie 209cm 😎
Aptera to nadal 14 cm więcej. W dodatku moim zdaniem w gorszym miejscu bo przy ziemi. Koniec lusterka to malutki punkt z małą szansą na kolizję z czymś. Taki błotnik to ma jeszcze potencjalną szansę zostać obtarty jak ktoś będzie obok parkował, bo ciężko będzie go zobaczyć jeśli będzie od strony pasażera.

Naprawdę szkoda, bo mi też się bardzo spodobał.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Aptera to nadal 14 cm więcej. W dodatku moim zdaniem w gorszym miejscu bo przy ziemi. Koniec lusterka to malutki punkt z małą szansą na kolizję z czymś. Taki błotnik to ma jeszcze potencjalną szansę zostać obtarty jak ktoś będzie obok parkował, bo ciężko będzie go zobaczyć jeśli będzie od strony pasażera.

Naprawdę szkoda, bo mi też się bardzo spodobał.
Mnie się też podoba citroen Oli bo obiecuje efektywność energetyczną. No a pojazd o wadze 2 ton dla dwóch osób to marnowanie zasobów
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Dzisiaj był dzień petrolheda ale z przerywnikiem. Nasz motocykl dojechał na serwis, przy okazji zrobiliśmy jazdę testową R1250 GS ADV i chyba mi przechodzi ochota na zmianę, bo nasz odkurzony z pajęczyn po zimie na ten serwis dojechał.https://youtu.be/pn-PrCP0u3w?si=bTmDcmhj9LunRV9N
Wiem że ten nowy jest szybszy, bardziej cichy według żony, bo u mnie z przodu było głośno przez taką dużą dziurę przez którą możemy oglądać przednie koło. Zupełną porażką okazał się skuter, może nie lubię skuterów, ale nie znajduję żadnego uzasadnienia dla istnienia tego pojazdu. Wprawdzie wpłaciłem na horwin sentimenti 0 ale nie muszę go kupować i subiektywnie rzecz biorąc wygląda lepiej niż BMW i obiecuje wiecej technicznie
 

Attachments

  • IMG_1118.jpeg
    IMG_1118.jpeg
    512 KB · Liczba wyświetleń: 24
  • IMG_1117.jpeg
    IMG_1117.jpeg
    521 KB · Liczba wyświetleń: 22

consigliero

Posiadacz elektryka
Piątek 13tego zawsze był dla mnie szczęśliwy, pewnie z powodu daty wczoraj była kumulacja strzałów w 10 tkę. Zaczęło się od rana problemami z internetem później pośpiech aby zdążyć na umówione szczepienie i powrót w pośpiechu aby naprawiać internet.Skorzystałem z buspasa i na ulicy Czarnowiejskiej kierowca będący po mojej lewej skręcił na parking niszcząc drzwi i wyrywając dziurę w nadkolu. Na koniec żona spadła z stopni schodów chyba łamiąc kolano . Czekamy na ostateczny werdykt a do auta mam nadzieję że nie będzie się wlewać woda przez górną uszczelkę
 

Attachments

  • 485de9eb-f736-4484-9ecd-3dca015351d2.jpeg
    485de9eb-f736-4484-9ecd-3dca015351d2.jpeg
    427 KB · Liczba wyświetleń: 37
  • IMG_4070.jpeg
    IMG_4070.jpeg
    459,3 KB · Liczba wyświetleń: 36
  • IMG_4069.jpeg
    IMG_4069.jpeg
    520,4 KB · Liczba wyświetleń: 33
  • IMG_4066.jpeg
    IMG_4066.jpeg
    546,3 KB · Liczba wyświetleń: 36
  • IMG_4080.jpeg
    IMG_4080.jpeg
    391 KB · Liczba wyświetleń: 37
  • IMG_4075.jpeg
    IMG_4075.jpeg
    487,8 KB · Liczba wyświetleń: 40

paradox

Pionier e-mobilności
Piątek 13tego zawsze był dla mnie szczęśliwy, pewnie z powodu daty wczoraj była kumulacja strzałów w 10 tkę. Zaczęło się od rana problemami z internetem później pośpiech aby zdążyć na umówione szczepienie i powrót w pośpiechu aby naprawiać internet.Skorzystałem z buspasa i na ulicy Czarnowiejskiej kierowca będący po mojej lewej skręcił na parking niszcząc drzwi i wyrywając dziurę w nadkolu. Na koniec żona spadła z stopni schodów chyba łamiąc kolano . Czekamy na ostateczny werdykt a do auta mam nadzieję że nie będzie się wlewać woda przez górną uszczelkę
dżizas ale jatka. współczuję. ewidentnie zadziałało prawo Murphego. wyczerpaliście pecha na dziesiątki lat do przodu
 
Top