MaRio_KalisZ

Nowy na Forum
Możesz także wejść na ich stronę i sprawdzić wpisując swój numer rejestracyjny.
Właśnie problem w tym, że jak podaje numer i sprawdzić ważność to informacje że brak kupionej winiety (co się zgadza bo nie kupowałem) a jak chce na nowo zarejestrować to - podane dane istnieją już w systemie 🫤 ok jadę skoro system posiada tzn że muszą mnie mieć
 

abes99

Posiadacz elektryka

Attachments

  • IMG_20240527_222127.jpg
    IMG_20240527_222127.jpg
    340,2 KB · Liczba wyświetleń: 15

KrzysztofFly

Moderator
Właśnie problem w tym, że jak podaje numer i sprawdzić ważność to informacje że brak kupionej winiety (co się zgadza bo nie kupowałem) a jak chce na nowo zarejestrować to - podane dane istnieją już w systemie 🫤 ok jadę skoro system posiada tzn że muszą mnie mieć
A ustawiłeś kraj przy sprawdzaniu? Bo domyślnie jest CZ. Ja Citroena zgłaszałem 2 lata temu i mam informację, że jest zwolniony.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Wystąpiłem i ja o zwolnienie wczoraj po południu. Szybciutko (dzisiaj o 3:34!) dostałem odpowiedź, że niestety użyty podpis elektroniczny jest nieważny:

1718872025137.png


Użyłem jakiegoś podpisu dostępnego w Acrobat Reader, więc mam teraz 2 pytania:

1. Jakiego taniego (może i darmowego) dostawcy e-signature użyć aby to Czesi zaakceptowali?
2. Jak już podpiszę formularz na nowo to wysłać jako nowe zgłoszenie czy odpowiedzieć na ich powyższy email w ramach już rozpoczętej sprawy / sygnatury?
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Mieszkam
Ale po co się gimnastykować (z jakimś? nie mam pojęcia co to znaczy), skoro można podpisywarką z użyciem ePUAP?

Mieszkam w UK, nie posiadam adresu w PL, pojazd zarejestrowany w UK.... i polski ePUAP?
 

Hermes

Fachowiec
Trudno zakładać, że nie mieszkasz w PL jak ktoś nie wiem :)
Jak masz polski profil zaufany ePUAP, to IMHO raczej nie ma przeszkód, aby go użyć. Kraj rejestracji pojazdu w tym kontekście jest raczej nieistotny.
Ale jak nie masz ePUAP, to nie ma tematu ;)
 
Top