Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
Jako, że termin bliski pokusiłem się o przetłumaczenie i skompilowanie kilku dostępnych w sieci checklists do odbioru Tesli + kilka najczęściej znajdowanych niedoróbek.
Tak, żeby nie stracić głowy :)

EDIT:
v1.1 sprawdź czy jest pendrive w schowku + drobne poprawki.
v1.2 dodane jakie kable / konwertery są u nas w standardzie (i do sprawdzenia). poprawki. dla zapobiegliwych: sprawdzenia czy się ładujemy
v1.3 dodana apteczka + trójkąt (bo dają). sprawdzanie ładowanie usunięte (nonsens)
v1.3_admin dodany link do pobrania bezpośrednio z serwera
www.elektrowoz.pl TUTAJ, bez konieczności rejestracji na forum
 

Attachments

  • Tesla checklist v1.3.pdf
    33,2 KB · Liczba wyświetleń: 3 291
Last edited by a moderator:
K

Konto skasowane bo zbędne

Gość
Pierwszy false-positive, czyli forum zgłosiło Pana adres IP jako spamujący. Zablokowałem, po przejrzeniu wątku odblokowałem. Nie wiem, jak forum będzie się zachowywać w dłużej perspektywie. Dziękuję za wkład, pozdrawiam.
 
K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
Pierwszy false-positive, czyli forum zgłosiło Pana adres IP jako spamujący.
Powiem tak... Coś w tym jest, że to IP miało słabą reputację (vpn), ale to nie oznacza że ja w złych zamiarach tu jestem. Wręcz przeciwnie ;)
A na górze mały update checklisty. Znajomy zwrócił uwagę, żeby sprawdzić pendrive'a.
 

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Fajnie dla nieanglojęzycznych.
Dla anglojęzycznych - widziałem listy, które wydają mi się znacznie sensowniejsze, skupiające się na sprawach, które powinny być wyłapane w momencie odbioru. Przykładowo - niedziałający bluetooth można zawsze zgłosić do naprawy i nikt nie powie, że to wynik zużycia :)
 
K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
Fajnie dla nieanglojęzycznych.
Dla anglojęzycznych - widziałem listy, które wydają mi się znacznie sensowniejsze [...] Przykładowo - niedziałający bluetooth
Bluetooth jest na liście ;) Jeśli jest coś innego co warto dorzucić to dajcie znać. Dorzucę.
@tuwxyz - sam nie jestem w 100% pewny co jest u nas w standardzie. Strzelam: adapter domowy (gniazdko "cywilne" 220V) + kabel Type 2.
Za https://www.tesla.com/pl_PL/support/charging-connectors
Zakładam, że trójkątów, gaśnic czy bajerów w stylu kamizelki nie dorzucają.
 

Pawel

Zadomawiam się
Niezła lista. Odbiór samochodu parę godzin będzie trwał...
 
Top