Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Bronek

Pionier e-mobilności
Powiem tak odbierałem z Salonów w życiu około 25 nowych samochodów osobowych ( nie liczę używek) i Tesla od półtora roku jest bez usterek. A miała tylko parującą tylną lampę ( ustąpiło) więc nie wymieniam.
Nic się nie dzieje, nic nie odpadło i porównując do tych wszystkich samochodów ( porównam do ostanich nówek od 2015r) , to Volvo, Mini, Leaf, Wrangler, Ducato, Doblo, Mercedes, Ford. Te samochody w ciągu porównywalnego czasu ok 2 lat, miały przynajmniej po dwie usterki.
Ad odbiór to u mnie Pośrednik więc miałem łatwiej. wsiadłem i pojechalismy do domu. Jedno zalecenie, to jedź wolniej bo trzeba skalibrować kamery.
Czego wszystkim życzę. Tesla nie odstaje już tak bardzo od ogólnoświatowej lipy. Co z tego, że Mercedes jest ślicznie spasowany i ma cudowne przeszycia jak serwis za duperelę...... Ech wypiłem w Salonie Merca parę kawek podanych przez Panią lub pana w garniturze. Nie radzę nikomu. Podobnie w BMW.. jedynie Nissan był tani ale powolny.
 
Last edited:

LastChaos

Nowy na Forum
Ja też. Po licznych perturbacjach proceduralnych ING przelał już nawet całość i jutro Tesla wysyła dokumenty. Uff...
A kiedy złożyłeś rezerwację na stronie tesli? Bo z tego co widzę autka zostały już dostarczone do salonu, a jeszcze nikt się ze mną nie skontaktował :(
 

MaciekM3

Zadomawiam się
Top