Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
jak wynik kontroli?
Wszystko jest OK, nie sądziłem że będzie w sumie tak dobrze. Jakość wykonania jest zadawalająca, nie jest to Audi. Trzeba mieć z tyłu głowy to że jest to quality by USA, bardziej pluszowo, miękko, a nie precyzyjne wykończenie jak u Niemców. W sumie ostatni film prezentujący M3 przez Thomasa z Autogefühl, oddaje całość odczuć, jest bardzo dobrze ale uchwycik na kubeczki na tylnej kanapie rusza się tak samo jak on to zaprezentował. :) ...ale nie w taki sposób ze można go wyjąć. Jeśli chodzi o spasowanie maski i jakości lakieru, powiem szczerze że wszystko co pokazywali na necie co do świateł, frunka czy klapy tylnej u mnie, na szczęście nie wystąpiło. Klapka od ładowania może odstaje jednym rogiem o 1mm, ale przeszedłem pare sztuk stojących obok na parkingu i każda tak miała. Pamiętajmy jedno....jak pewnie większość z Kolegów i Koleżanek, dokonałem zakupu na pałę :) nigdy w życiu nie siedząc nawet w sztuce demo. Wiec jak dla mnie, jest Mega i cieszę się jak dziecko w sklepie z zabawkami.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Tenor, dzięki wielkie za listę, dzisiaj odbierałem z kartkami w ręku. Bardzo przydatna sprawa, warto też zabrać drugą osobę. Odbiór to w sumie formalność, składasz podpis i po wszystkim.
A mozesz powiedziec w ktorym momencie pojawia sie auto w twojej aplikacji na telefonie ? jak to wyglada ?oni go dodaja do twojego konta czy jak ?
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
@Hue Zarri - cała przyjemność po mojej stronie. Odbieram w środę :cool: Pisz czy dachu nie urwało :D
Przypadkiem testując przyspieszenie pyknąłem 210 na radzymińskiej nim zorientowałem się że tło się zaczęło rozmywać mi po bokach....brak dziwnych świstów ani trzasków, jak do tej pory alles gut :D , może się musze osłuchać.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Wszystko jest OK, nie sądziłem że będzie w sumie tak dobrze. Jakość wykonania jest zadawalająca, nie jest to Audi. Trzeba mieć z tyłu głowy to że jest to quality by USA, bardziej pluszowo, miękko, a nie precyzyjne wykończenie jak u Niemców. W sumie ostatni film prezentujący M3 przez Thomasa z Autogefühl, oddaje całość odczuć, jest bardzo dobrze ale uchwycik na kubeczki na tylnej kanapie rusza się tak samo jak on to zaprezentował. :) ...ale nie w taki sposób ze można go wyjąć. Jeśli chodzi o spasowanie maski i jakości lakieru, powiem szczerze że wszystko co pokazywali na necie co do świateł, frunka czy klapy tylnej u mnie, na szczęście nie wystąpiło. Klapka od ładowania może odstaje jednym rogiem o 1mm, ale przeszedłem pare sztuk stojących obok na parkingu i każda tak miała. Pamiętajmy jedno....jak pewnie większość z Kolegów i Koleżanek, dokonałem zakupu na pałę :) nigdy w życiu nie siedząc nawet w sztuce demo. Wiec jak dla mnie, jest Mega i cieszę się jak dziecko w sklepie z zabawkami.
no wiesz, ja też jeżdze M3 i też kupowałem w ciemno i po 18 miesiącach i 30tys zrobionych mimo pracy z domu od roku nadal ciesze się jak dziecko w sklepie z zabawkami.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Przypadkiem testując przyspieszenie pyknąłem 210 na radzymińskiej nim zorientowałem się że tło się zaczęło rozmywać mi po bokach....brak dziwnych świstów ani trzasków, jak do tej pory alles gut :D , może się musze osłuchać.
ja jadąc z warszawy do domu po odbiorze, cały zestresowany bo auto za tyle pieniędzy a miałem średnio dobrze ustawione lusterka. autostrada na gdańsk dwa tiry się wyprzedzały kilka minut, jak mi w końcu zjechał to też chciałem go dynamicznie wyprzedzić i się dwójka z przodu zrobiła :) w chwile
 

danielm

Pionier e-mobilności
Kamerki skalibrowane? U mnie po ok 30km to zrobiły. Jazda bez tempomatu jest ryzykowna, można zmoczyć. ;-) Już wiosna to przestawiłem z Chill na Standard.
próbowałem niedawno przełączyć na standard. za bardzo szarpie moje SR+, chill lepszy :)
 
Top