Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

danielm

Pionier e-mobilności
Szczerze to po pewnym czasie nie ma to znaczenia wielkiego, jesli jest mniej jak 7 sek i w szerokim zakresie predkości ma kopa, to wystarczy chill
ja standard wrzucam tylko na trasie jak się czaję żeby na jednopasmowej wyprzedzić coś dużego i wolnego. w pozostałych przypadkach wole płynne przyspieszenie nawet gdy jest mniej niż fabryczne 5,4s
 

Khar

Posiadacz elektryka
Wziąłem 2 listy z sieci dedykowane dl TM3, połączyłem i przetłumaczyłem.
Jednak częściowo odszczekuję. Dzięki za listę, bo pewnie sam bym nie pomyślał o sprawdzeniu czy jest ładowarka, hak, pendrive - są opinie, że chłopaki i dziewczyny zapominali dołożyć. No widać, że za mało ich jest i nie ogarniają takiej ilości aut.
 
K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
Byłem dziś koło 11 odebrać papiery. Laska mówi, że są tylko dwie na wszystkich klientów i padają na twarz. Pomagają im w kontaktach koledzy z serwisu jeśli mogą. Szkoda mi się dziewczyny zrobiło. Ale z drugiej strony, organizacja pracy jak start up...
ps. Zobaczyłem odprysk lakieru na swojej tm3 w okolicach franka, ewidentnie poprawiony przez kogoś ręcznie. 😐 Reszta nie jest źle z zew.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Byłem dziś koło 11 odebrać papiery. Laska mówi, że są tylko dwie na wszystkich klientów i padają na twarz. Pomagają im w kontaktach koledzy z serwisu jeśli mogą. Szkoda mi się dziewczyny zrobiło. Ale z drugiej strony, organizacja pracy jak start up...
ps. Zobaczyłem odprysk lakieru na swojej tm3 w okolicach franka, ewidentnie poprawiony przez kogoś ręcznie. 😐 Reszta nie jest źle z zew.
i tak mieli spore problemy z rekrutacją i trwało do 3 lata dłużej niż by chcieli, w dodatku w grudniu na dzieńdobry odwołano dostawy aut więc teraz zeszło wszystko na marzec i mają 2 kwartały w jednym
 

boober

Nowy na Forum
Jako, że termin bliski pokusiłem się o przetłumaczenie i skompilowanie kilku dostępnych w sieci checklists do odbioru Tesli + kilka najczęściej znajdowanych niedoróbek.
Tak, żeby nie stracić głowy :)

EDIT:
v1.1 sprawdź czy jest pendrive w schowku + drobne poprawki.
v1.2 dodane jakie kable / konwertery są u nas w standardzie (i do sprawdzenia). poprawki. dla zapobiegliwych: sprawdzenia czy się ładujemy
Czy mogę podlinkowac dokument na grupie Facebookowej?
 
Top