Dopłaty dla osób fizycznych, które prowadzą działalność

danielm

Pionier e-mobilności
mi zaproponowano standardowe z kalkulatora online https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-samochodowe/kredyt-samochodowy/ .
Rozmawiałem dziś też z pracownikiem mbank. Ponoć obecnie każdy kredyt gotówkowy jest z wpisem do dowodu rejestracyjnego. Dodatkowo, czasami są to kwestie indywidualnych negocjacji, ale default to: wpis do dowodu bank jako współwłaściciel :/
no wiesz, ja kredyt brałem w 2019 roku. jestem ich klientem od zawsze, dochody moje znają, wkład własny był powyżej 100tys zł, ale to wszystko było przed pandemią, zasady pewnie się zmieniły. Pozatym niestety wiele zależy od obrotności pracownika banku. Mój niewiele mógł, o wszystko musiał pytać i prosić przełożonych ale się starał (zgaduje że prowizje zgarneła sporą). Teraz po 2 latach spytałem ją mailowo czy moge swobodnie sprzedać auto i kupić nowe spłacając kredyt i biorąc nowy to jej się dolarki w oczach zaświeciły :)
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Też miałem kredyt w mbank, procedowany we październiku 2020 i oprocentowanie było 6,84 wkład własny 100 tys. zabezpieczeniem była cesja na ubezpieczeniu i prowizja chyba 3%. Konta u nich nie miałem założyli mi konto techniczne do obsługi kredytu. Po 6 miesiącach w ramach chyba walki o klienta mój bank spłacił ten kredyt dając to samo oprocentowanie a mbank zwrócił 2520 z prowizji po miesiącu bo tyle trwało zmknięcie tego technicznego konta.
 

TM3

Nowy na Forum

p0li

Pionier e-mobilności
To by oznaczało, ze jest stały koszt kredytu polegający tylko na prowizji 10%? Tanio. Za tanio jak na bank 😂
teraz jak konsumpcja siadła to banki robią różne sztuczki
całe AGD mam na kredyty 0% (ale z każdym dostaję nową kartę kredytową - bo a nuż się skuszę)
auto wziąłem w leasing z ujemnym oprocentowaniem
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Wystarczy poczytać warunki zwłaszcza regulamin promocji. Gdy nie spełnimy warunków w punkcie 6 w paragrafie 3 to oprocentowanie będzie 7,19 %, do tego należy sobie doliczyć konto osobiste, kartę kredytową oraz przy kwocie powyżej 70000 PLN koszty ubezpieczenia. Do tego promocja mówi o ubezpieczeniu stałym a nie zmiennym, może bank próbuje sobie za jednym zamachem zrobić ofertę na ten rodzaj kredytu, podobno banki muszą takowe zacząć oferować. Reasumując trzeba poznać też koszty utrzymania konta oraz karty plus cenę ubezpieczenia
 
Top