Dopłaty dla osób fizycznych, które prowadzą działalność

vwir

Pionier e-mobilności
Czekaj, bo tak czytam to co napisałeś i wychodzi na to, że jeśli odliczę połowę VATu, to jako cena auta dla mnie będzie netto+pozostała połowa VATu. Dobrze myślę? Jeśli tak to już przestaje być tak różowo.
 

TM3

Nowy na Forum
Czekaj, bo tak czytam to co napisałeś i wychodzi na to, że jeśli odliczę połowę VATu, to jako cena auta dla mnie będzie netto+pozostała połowa VATu. Dobrze myślę? Jeśli tak to już przestaje być tak różowo.
jak tak będzie to LR jeszcze się łapie na styk chociaz ;)
 

Doktor

Posiadacz elektryka
Wiec wychodzi ze jak kupilem za 240 i odliczylem 50% vat… to lapie sie pod doplaty ? I jesli tylko Santander w ktorym mam leasing bedzie ma liscie bankow to bede mogl sie starac o zwrot ??? Kurfa nie wierze :)
Sam nie wiem, bo jest napisane tabelce "cena samochodu" a nie "koszt kwalifikowany", to nie to samo. Biorąc to dosłownie, samochód może kosztować 250k, a koszty kwalifikowane wynosić 224k, ale to pierwsze kryterium ma znaczenie. Ja sam zamówiłem za 235k i jeszcze nie otwieram szampana.
 

pigs

Zadomawiam się
Mam nieoficjalne informacje od jednego z banków, że o leasing z dopłatą w tym roku raczej będzie ciężko. Ja myślę czy zachowywać swoje zamówienie na wrzesień w takim wypadku.
 
Last edited:

consigliero

Posiadacz elektryka
Ii
 
Top