[edit] "Już nie potrzebuję" danych o ładowaniu publicznym po 21:00 22.06.2022

slaveq

Pionier e-mobilności
Hej ja się dziś ładowałem na Orlenie w Dąbrowie górniczej o godzinie 16:42:59 czas trwania 11 min 55 sec, ul. Katowicka 30. Nikt się przede mną nie ładował ani po.
 

Cup

Fachowiec
03.07.2022 11:19​
Stacja: Elektrownia Powiśle Warszawa​
Typ złącza: przewód AC Typ 2​
Czas ładowania: 04:56 h​
Doładowana energia: 56.98 kWh​
 

Michal

Moderator
Hej ja się dziś ładowałem na Orlenie w Dąbrowie górniczej o godzinie 16:42:59 czas trwania 11 min 55 sec, ul. Katowicka 30. Nikt się przede mną nie ładował ani po.
Jest nawet Twoje ładowanie :)
ev_charging.jpg
 

vwir

Pionier e-mobilności
Czyli orlen to nawet dosyć precyzyjnie podaje? Ja ładowałem w Krakowie na Orlenie na Zakopiańskiej 58D, 2 lipca. Niestety dokładnej godziny nie mam (aplikacja nie wyświetla). Było to w okolicach 20:15. Trwało 57min 56s. Nikogo przede mną, nikogo po mnie.
 

Michal

Moderator
03.07.2022 11:19​
Stacja: Elektrownia Powiśle Warszawa​
Typ złącza: przewód AC Typ 2​
Czas ładowania: 04:56 h​
Doładowana energia: 56.98 kWh​
Jest i Twoja sesja:
ev_charging.jpg
 

Michal

Moderator
Czyli orlen to nawet dosyć precyzyjnie podaje? Ja ładowałem w Krakowie na Orlenie na Zakopiańskiej 58D, 2 lipca. Niestety dokładnej godziny nie mam (aplikacja nie wyświetla). Było to w okolicach 20:15. Trwało 57min 56s. Nikogo przede mną, nikogo po mnie.
Czyli to pewnie jest Twoja sesja:
ev_charging.jpg
 

vwir

Pionier e-mobilności
O to to. Nieźle. Może uda się wyciągnąć kto raportuje dokładnie a kto robi śmietnik. Orlen wydaje się być w miarę ok. Swoją drogą - ten konkretny orlen rozpędził mi się do ponad 87kW. Całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę, że inne orleny to max 70kW.

Zaraz obok przy centrum handlowym zakopianka (zakopiańska 62) są dwie stacje Go+Eauto. Jedno ze stanowisk o 20:15 było zajęte. Niestety nie wiem, kiedy się zaczął ładować i kiedy skończył, więc nie wiem, czy jest sens analizować tamtą sesję.
 

Michal

Moderator
O to to. Nieźle. Może uda się wyciągnąć kto raportuje dokładnie a kto robi śmietnik. Orlen wydaje się być w miarę ok. Swoją drogą - ten konkretny orlen rozpędził mi się do ponad 87kW. Całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę, że inne orleny to max 70kW.

Zaraz obok przy centrum handlowym zakopianka (zakopiańska 62) są dwie stacje Go+Eauto. Jedno ze stanowisk o 20:15 było zajęte. Niestety nie wiem, kiedy się zaczął ładować i kiedy skończył, więc nie wiem, czy jest sens analizować tamtą sesję.
Ja wiem o której zaczął i o której skończył :)
ev_charging.jpg
 

vwir

Pionier e-mobilności
O, czyli Go+Eauto też wydaje się być ok jeśli chodzi o jakość danych. To teraz gdyby jeszcze tylko PlugShare z nich skorzystało... Albo nawigacja w samochodzie... Rozmarzyłem się ;)
 
Top