pawcjo

Posiadacz elektryka
Jak będę przy odbiorze to ja mogę wskazać na kogo leasing biorę
EV6 rozważałem dopóki łapała się na dotację, także pasowałoby mi takie auto.
Masz w konfiguracji matriksy? Obawiam się tylko, że nie da się tak o wskazać innej osoby. Do Mój elektryk zakup musi być bezpośrednio od dilera.
 

Kameleon

Zadomawiam się
Okazało się, że na innym sprzęcie mam jeszcze otwartą kartę sprzed uwzględniania mi rabatu czyli poleceniem zapłaty 315 tys. Niżej screen.
 

Attachments

  • tesla order payment.png
    tesla order payment.png
    938,2 KB · Liczba wyświetleń: 51

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka

Bronek

Pionier e-mobilności
Syn ma, to uczylem Go co i jak, bo byla opcja pozostania na starym koncie. Wtedy bym walczył o to "dożywotnie premium" dodatkowo miał by nasze km ładowania za darmo..
Ale jako kierowca, jest pełna inwigilacja. Głupio tak... Zresztą ma służbowe, a Tesla będzie dla przyjemności.
CIEKAWE czy też podglądają też tych co im wynajmują itp? Bo niektorzy chyba mają taki status?
 

danielm

Pionier e-mobilności
Z żony na męża, z męża na żonę? :)
właśnie mi przypomniałeś że jak w 2017 rezerwowałem tesle wiedząc że nigdy w życiu nie będzie mnie na nią stać to robiłem to na swoim koncie, a jak potem zamówiłem przez importera to on założył konto w moim imieniu z osobnym adresem mailowym, więc jak tylko skończą mi się darmowe Superchargery w maju... będę mógł spokojnie przenieść auto na stare nieużywane konto i pozbyć się Austriackich niedogosności :D
 
Top