Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Bo zamówiłem TMY standard w kolorze srebrnym aby zmieścić się w dotacji. Dlatego pytam. Czyli mój samochód będzie z Chin ? To dobrze czy nie - chodzi mi o jakość spasowania.
Kompletnie nie ma znaczenia. Ja nawet bym wspomniał, że TMY z Chin mają lepszą jakość spasowania niż te w Berlina. Zaobserwowałem to sam na jazdach próbnych a dodatkowo pewien sprzedawca z Tesli również jako swoje ''nieoficjalne'' zdanie powiedział, że sam woli egzemplarze z Chin - mają dużo lepsza jakość niż te z USA oraz Berlina
 

danielm

Pionier e-mobilności
Czy jest gdzieś podana lista wyposażenia modelu Y? Czy SR a LR różni się czymś więcej niż napędem i baterią?
na stronie choć trzeba grzebać. SR nie ma przednich przeciwmgielnych, ma mniej głośników, nie ma oświetlenia ambient, nie ma subwoofera. nie wiem co z podgrzewaną kierownica bo to się zmieniało, albo jest albo trzeba zapłacić razem z podgrzewanymi tylnymi fotelami które podgrzewane są ale trzeba odblokować
 

brodiro

Zadomawiam się
Sekcja „wnętrze”, guzik „funkcje”.
Jedyna różnica to światła przeciwmgielne.
Różnice wymienione przez @danielm dotyczą Modelu 3.
Mam nadzieję, że masz rację, bo gorsze nagłośnienie, brak podświetlenia czy grzania kierownicy to już trochę byłoby irytujące... 😳 Kolega danielm mnie trochę wystraszył.
 
Top