Integracja platformy PSA z Home Assisstant

p0li

Pionier e-mobilności
Tam można zmienić nazwę jaka jest wyświetlana oraz ikonę i informację pod spodem czy ma być wyświetlana i co ma wyświetlać.
dzieki - ja to robiem recznie w edytorze ale nie dzialalo i teraz wiem dlaczego - w poleceniu icon mialem mdi-counter zamiast mdi:counter
 
Last edited:

Jaceq

Posiadacz elektryka
Małe pytanie do osób, które uruchomiły tę integrację - czy to ograniczenie ładowania do 80% faktycznie dobrze działa? Da się to raz ustawić, czy trzeba klikać/wywoływać przy każdym ładowaniu?
 

p0li

Pionier e-mobilności
Małe pytanie do osób, które uruchomiły tę integrację - czy to ograniczenie ładowania do 80% faktycznie dobrze działa? Da się to raz ustawić, czy trzeba klikać/wywoływać przy każdym ładowaniu?
u mnie dziala raz i trzyma - ale czasami HA cos tam sobie update'uje i gubi te ustawienia - wiec kliknac raz jeszcze nie jest wielkim problemem
 

Jaceq

Posiadacz elektryka
u mnie dziala raz i trzyma - ale czasami HA cos tam sobie update'uje i gubi te ustawienia - wiec kliknac raz jeszcze nie jest wielkim problemem
Super. Dzięki za info. Czyli to, o co producent nie zadbał jest do ogarnięcia "bokiem" :) Bardzo mnie to cieszy gdyż jest to jeden z niewielu mankamentów e-C4 jakie mam na liście. Na marginesie, może dodadzą tę opcję w którejś kolejnej wersji softu, skoro jest to wykonalne zewnętrzną aplikacją.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Nie wiem czy to się komuś przyda, ale w zestawie aplikacji do zegarków FITBIT znalazłem 2 apki do obsługi Home Assistant.
Nie testowałem bo i HA nie zaposiadam :D :cool:
 

p0li

Pionier e-mobilności
no i zdechlo :(

dwa tygodnie nie uzywalem auta i jak w weekend i wczoraj troche pojezdzilem a potem podladowalem - nie mam tego w HA, poza tym jak wchodze bezposrednio do pluginu PSA na zakladce Controll otrzymuje info: 401 - unauthorized
tylko ja tak mam? bo nie wiem czy to citroen cos pogrzegal czy mnie w HA cos siadlo
 

vwir

Pionier e-mobilności
Czasami zerkaj czy nie ma aktualizacji pluginów. U mnie ostatnio nie działała integracja z mustangiem, musiałem zrobić upgrade plugina.
 

p0li

Pionier e-mobilności
mam specjalna zakladke tylko z update'ami - wszystko aktualne


EDIT: problem rozwiazany w stylu windows - zalogowalem sie jeszcze raz w pluginie i wszystko zaczelo dzialac - musial gdzies po drodze zgubic dane logowania
 
Last edited:

KrzysztofFly

Moderator
Czasami zerkaj czy nie ma aktualizacji pluginów. U mnie ostatnio nie działała integracja z mustangiem, musiałem zrobić upgrade plugina.
Tak więc dzisiaj mój HA zameldował mi o aktualizacji plugina
Zrzut ekranu 2022-11-06 215203.png
Właśnie instaluję i będę zerkał czy coś się zmieniło.
 
Top