Jak jest naprawdę z hałasem?

ATnet

Posiadacz elektryka
Zakola z zewnątrz mata bitumiczną 2 warstwy 3mm przód i tył. Pod szybą uszczelka z allegro do wyciszania podszybia. Profesjonalne warsztaty to ogarniają bez problemu.
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
a to też prawda - ja nawet nie mam LR tylko SR+ i też nie zamieniłbym na żadne inne póki co. Natomiast wg mnie premium wywodzi się właśnie z konstruktywnej krytyki. Gdyby nie było narzekań na szpary w drzwiach, do dzisiaj były (nawet jeszcze większe). Gdyby nie było narzekań na autopilota, do dzisiaj by wykrywał białą ciężarówkę jako przezroczystą. Krytykowanie (konstruktywne, ale uważam, że jako były posiadacz aut różnych marek i segmentów a obecnie Tesli moja krytyka jest w pewien sposób konstruktywna i nosi znamiona obiektywnej - przynajmniej względem ilości i różnorodności aut) - krytykowanie jest największym katalizatorem zmian na lepsze i dążenia do premium.

czy jest premium? w pewnych aspektach na pewno. Ale w niektórych - sporo jej jeszcze brakuje. Np w wygodzie foteli. M340i ma genialne fotele.
M340i ma wszystko genialne ,i dużo ludzi zamiast M3 wybiera właśnie M340i
 

newbe

Posiadacz elektryka
M340i ma wszystko genialne ,i dużo ludzi zamiast M3 wybiera właśnie M340i
Niestety 3cie ladowanie DC i każde kolejne na dobę już nie osiąga ten samochód dobrej prędkości ładowania. Na długie trasy ponad 700 km w jeden rzut przegrywa TM3LR a moż nawet i RWD z LFP… Można zobaczyć ostatnie filmiki Bjorna…
Teslą kilka razy robiłem ponad 1000 km na dobę, dla mnie to istotne…
Ale szumi: w mojej TM3 coś z uszczelka w drzwiach kierowcy, chyba zgłoszę to na serwis…
 

bbob

Nowy na Forum
Ja mam problem że powyżej 100 km/h szumi szyba na wysokości głowy kierowcy. Jak dopchnę uszczelkę na słupku b to jest na chwilę ok. Ktoś pisał ze serwis coś podkłada. Macie może informację co i gdzie ?
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Ja mam problem że powyżej 100 km/h szumi szyba na wysokości głowy kierowcy. Jak dopchnę uszczelkę na słupku b to jest na chwilę ok. Ktoś pisał ze serwis coś podkłada. Macie może informację co i gdzie ?
Nie, ale ja oddawalem to na serwis i zrobili dobrze jest cicho.
 

nyknow

Fachowiec
A ja mam pytanie o hałas przy niskich prędkościach (ok 20-40km/h). Ostatnio własnie słyszę jakby taki świst silnika (silników) przy takiej spokojnej jezdzie po miescie (oczywiscie przy wyciszonym radiu albo w trakcie rozmowy tel) - czy macie podobne odgłosy czy coś może u mnie się zaczyna dziać niepokojącego? (generalnie jest to dzwięk podobny do tego jaki mozna usłyszeć przy mocnym przyspieszaniu).
 

danielm

Pionier e-mobilności
A ja mam pytanie o hałas przy niskich prędkościach (ok 20-40km/h). Ostatnio własnie słyszę jakby taki świst silnika (silników) przy takiej spokojnej jezdzie po miescie (oczywiscie przy wyciszonym radiu albo w trakcie rozmowy tel) - czy macie podobne odgłosy czy coś może u mnie się zaczyna dziać niepokojącego? (generalnie jest to dzwięk podobny do tego jaki mozna usłyszeć przy mocnym przyspieszaniu).
opony się kończą, albo rekuperacja
 

nyknow

Fachowiec
opony się kończą, albo rekuperacja
opony nie mogą się kończyć bo przejechały jakieś może 500 km (zimowe) - ale nawet jak by się kończyły to nie do końca rozumiem jak jakość opon wpływa na dzwięk silnika (bo obstawiam, że to dzwięk silnika). rekuperacja - co masz na myśli (tego dzwięku nie słyszę jak hamuję silnikiem tylko w trakcie spokojnej jazdy).
 
Top