Jak jest naprawdę z hałasem?

kaziwich

Posiadacz elektryka
Po co? Tam Tofik do fryzjera raz na dwa miesiące jeździ ale ma 15 lat i jest głuchy jak pień.
To tak jak wielu kupuje kombi a potem raz na kilka lat drabinę czy szafkę przewiezie.
Na szczęście nie bywam też Prezesem aby na tylnej kanapie siadać.
W kazdym bądź razie i szyba na dachu i uszczelka dla KIEROWCY jest Tofikowi na budę
Nie powiem Tobie po co. Odpowiadam na teze, ze jak pojezdzisz pol roku/rok, to nie bedziesz nic robil. Pojezdzilem 10 miesiecy i zona przewiozla mnie na tylnej kanapie jak bylem po jednym. Jestem jednak pewien, ze nie szumialo mi w glowie, tylko zza kanapy :) Dziecko akurat chetnie zasypia przy szumie, ale dla komfortu innych pasazerow i ich lepszego wrazenia, jestem w stanie porwac sie na ten extra koszt wyciszenia tyłu.
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Nie powiem Tobie po co. Odpowiadam na teze, ze jak pojezdzisz pol roku/rok, to nie bedziesz nic robil. Pojezdzilem 10 miesiecy i zona przewiozla mnie na tylnej kanapie jak bylem po jednym. Jestem jednak pewien, ze nie szumialo mi w glowie, tylko zza kanapy :) Dziecko akurat chetnie zasypia przy szumie, ale dla komfortu innych pasazerow i ich lepszego wrazenia, jestem w stanie porwac sie na ten extra koszt wyciszenia tyłu.
Jak oni to wyciszają, robią podwójną ściankę? Będzie można potem złożyć kanapę?
 

Relevant

Fachowiec
Może z czasem zastosują mechanizm aktywnej redukcji szumów (ANC) jak w Modelu S Plaid.

Co ciekawe na tej podlinkowanej stronie z dyskusją o dźwięku, ktoś w kwietniu 2018 roku cytuje Elona, że ANC coming soon, no i widać że Elonowe soon to 3 lata :)
 

Pawel

Zadomawiam się
Nie wstawiaja zadnej nowej przegrody, jesli o to Ci chodzi. Po prostu zrywają „szmaty” i klada pod nia materialy tlumiace rozne zakresy czestotliwosci. U mnie beda 3 warstwy w tym jedna klejona do blachy, zeby troche tlumila drgania.
Byś pokazał, jak to wygląda po. Czy może wygląda identycznie i nie ma w ogóle różnicy...
 
Top