Jak tam Wasze wnioski (firmowe, bez leasingu)?

Jako219

Zadomawiam się
Ja złożyłem wniosek Na początku grudnia i kilka dni temu dostałem info, że wszystkie wnioski złożone w ramach programu Mój elektryk w naborze wniosków od przedsiębiorców oczekują na zakończenie oceny. Wydłużone oczekiwanie było związane z koniecznością zmiany regulaminu naboru wniosków, tj. dodanie możliwości podpisania wniosku podpisem kwalifikowanym oraz wprowadzenie dwuetapowej oceny wniosku.
 

Hainer

Zadomawiam się
Mój wniosek leży od 13 stycznia. Do dzisiaj nic oprócz odpowiedzi automatu o nadaniem numeru. Czy ktoś ma pomysł gdzie zgłosić jak urzędnicy NFOŚiGW mają w dupie regulamin i podane w nim terminy.
Nie przeglądam codziennie poczty i mogę przegapić ich wiadomość o uzupełnieniu wniosku ( nie mam jeszcze papierka o cesji AC ). Ciekawe czy wtedy po upływie 7 dni mój wniosek zostanie automatycznie odrzucony.
 

Leszek

Zadomawiam się
Mój wniosek leży od 13 stycznia. Do dzisiaj nic oprócz odpowiedzi automatu o nadaniem numeru. Czy ktoś ma pomysł gdzie zgłosić jak urzędnicy NFOŚiGW mają w dupie regulamin i podane w nim terminy.
Nie przeglądam codziennie poczty i mogę przegapić ich wiadomość o uzupełnieniu wniosku ( nie mam jeszcze papierka o cesji AC ). Ciekawe czy wtedy po upływie 7 dni mój wniosek zostanie automatycznie odrzucony.
Mój wisi od 5 stycznia. Zastanawiam się czy jak będą coś ode mnie chcieli to będą mnie obowiązywały takie same terminy jak ich obecnie? ;) Bo wg regulaminu to w zasadzie już powinienem czekać na kasę bo jak nic nie chcą a terminy minęły to chyba znaczy że jest OK? ;) (chociaz cesji polisy nie dostali)
 

Jac3k

Posiadacz elektryka
Mój wisi od 5 stycznia. Zastanawiam się czy jak będą coś ode mnie chcieli to będą mnie obowiązywały takie same terminy jak ich obecnie? ;) Bo wg regulaminu to w zasadzie już powinienem czekać na kasę bo jak nic nie chcą a terminy minęły to chyba znaczy że jest OK? ;) (chociaz cesji polisy nie dostali)
Chyba wszyscy mamy tak samo. Mój wisi od 5 stycznia. Też dostałem informację, że mam nadany numer. Poczekamy sobie. Plus jest taki, że nie musimy jeździć z naklejką.
 
Top