Jak tam Wasze wnioski (firmowe, bez leasingu)?

Leszek

Zadomawiam się
Ciekawe kiedy będą weryfikować poprawione wnioski?
Mój poprawiony leży kolejne 3 tygodnie....

Ciekawe czy będą potrzebować na ponowną weryfikację następne pół roku.....?
Skoro pół roku im zajęło wykrztuszenie z siebie prośby o twardy dowód to nie mam wątpliwości ze następne pół roku minie zanim wyślą prośbę o cesję ubezpieczenia ;)
 

Cav

Pionier e-mobilności
Też tak podejrzewam.
A potem kolejne pół roku na wysłanie umowy, kolejne pół na podpisanie i kolejne pół na wypłatę.
Plus taki, że naklejki nie trzeba będzie kupować.
 
Last edited:

Stork

Zadomawiam się
Możecie mi powiedzieć w jaki sposób kontaktują się z Wami jak jest coś do poprawki? Czy jest to e-mail? Jeżeli tak to z jakiego adresu?
 

JareG

Pionier e-mobilności
Też tak podejrzewam.
A potem kolejne pół roku na wysłanie umowy, kolejne pół na podpisanie i kolejne pół na wypłatę.
Plus taki, że naklejki nie trzeba będzie kupować.
Biorąc pod uwagę inflację to ch*jnia jest.. ale takiego czegoś właśnie się spodziewałem - robią wszystko, żeby maksymalnie opóźnić wypłaty 🤬

Pozdrawiam
 

Cav

Pionier e-mobilności
Biorąc pod uwagę inflację to ch*jnia jest.. ale takiego czegoś właśnie się spodziewałem - robią wszystko, żeby maksymalnie opóźnić wypłaty 🤬
Czyli orżnąć klienta.
Jak w każdej dziedzinie.
Tyle że niczego innego się po tej władzy nie spodziewałem.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Czyli orżnąć klienta.
Jak w każdej dziedzinie.
Tyle że niczego innego się po tej władzy nie spodziewałem.
Jest pewna różnica pomiędzy zwykłym orżnięciem, a tym stosowanym przez Wolaków z PiSu: oni dodatkowo wmawiają światu, że coś robią a robią coś wręcz przeciwnego, i że to ich 'robienie' jest dobre dla całego narodu w skali makro, i dla zwykłego człowieka w skali mikro. I za tą całą rozpierduchę biorą niezłą kasę, a dodatkowo patriotycznie kradną, a czego nie dadzą rady ukraść to zazwyczaj rozpied*** 🤬
Cały ten program to pic na wodę, czysta propaganda.

Pozdrawiam
 

Jac3k

Posiadacz elektryka
Ja też dostałem wniosek do uzupełnienia po pół roku.
Uważajcie z tymi wnioskami. W mailu z uwagami jest załączona klauzula jak poniżej. Na uzupełnienie wniosku macie 5 dni.
Co za banda, szkoda gadać.

Zgodnie z § 7 ust. 3 Regulaminu programu Mój elektryk na etapie oceny według kryteriów dostępu możliwe jest jednokrotne uzupełnienie wniosku w terminie do 5 dni roboczych od dnia otrzymania przez Wnioskodawcę wezwania. Niezłożenie uzupełnień w wyznaczonym powyżej terminie zgodnie z § 7 ust. 7 oznacza ocenę negatywną (odrzucenie wniosku). Jednocześnie zgodnie z § 3 ust. 8 Regulaminu odrzucenie wniosku na etapie oceny według kryteriów dostępu lub na etapie kryteriów jakościowych dopuszczających nie stanowi przeszkody do ubiegania się o dofinansowanie przedsięwzięcia w ramach tego samego naboru na podstawie nowo składanego wniosku, przy czym wniosek musi spełniać kryteria dostępu i jakościowe dopuszczające przewidziane w programie Mój elektryk.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Ciekawe kiedy będą weryfikować poprawione wnioski?
Mój poprawiony leży kolejne 3 tygodnie....

Ciekawe czy będą potrzebować na ponowną weryfikację następne pół roku.....?
Jednak nie, dzisiaj dostałem info o pozytywnej ocenie formalnej wniosku.
Czyli tylko miesiąc z hakiem potrzebował po poprawkach. ;-)
 
Top