Jak tam Wasze wnioski?

Kasia

Nowy na Forum
otrzymałam dzisiaj informację, że wniosek został oceniony pozytywnie. Ale nic poza tym. Brak informacji, żeby dostarczyć cesję praw z polisy (już załatwiłam, ale nie bardzo wiem, gdzie powinnam ją załączyć/wysłać). Za każdą odpowiedź będę wdzięczna :)
dostaniesz osobną informację, gdzie i jak należy przesłać skan polisy.
 

pluto

Pionier e-mobilności
W moim przypadku od decyzji o pozytywnie ocenie wniosku do e-maila z informacją o cesji minęło 42 dni.

Za to po przesłaniu cesji pieniądze wpłynęły na konto w przeciągu 6 dni.
 

Julia c

Nowy na Forum
dziękuję Kasia i pluto za odpowiedzi. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa: może moglibyście podać maila na którego wysyłaliście cesję - może to by przyspieszyło cały proces? w trakcie wypełniania wniosku dzwoniłam na nfosigw i wtedy pani powiedziała, że już mogę załączyć cesję. niestety tego nie zrobiłam a może by to skróciło czas do wypłaty. z góry wielkie dzięki :)
 

pluto

Pionier e-mobilności

Szatan

Posiadacz elektryka
Dodam od siebie że dziś dostałem pieniądze z dotacji czyli TM3 SR+ kosztował mnie 181240zl! Szukam teraz naklejki tylko, ma ktoś link skąd sam zamówił gotowca? Chce na przezroczystej foili
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Mnie się udało otrzymać odpowiedź na pytanie wysłane 17.12 czy wszystko w porządku, czy mają wszelkie potrzebne informacje, bo czuję się lekko niedoinformowany.Odpowiedź przyszła dziś rano, że
"Dokumenty dotarły, wypłata środków powinna nastąpić w ciągu kilku dni." Podpisane tym razem personalnie, ale pieniądze jeszcze nie dotarły.
 

PiotrS

Posiadacz elektryka
Mam taką propozycję/prośbę.
Byłoby fajnie, gdyby przy informacji, że jest problem z wnioskiem lub że kasa wpłynęła (i w podobnych przypadkach), była informacja czy chodzi o wniosek na osobę prywatną czy na firmę.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Szukam teraz naklejki tylko, ma ktoś link skąd sam zamówił gotowca? Chce na przezroczystej foili
Na znanym portalu aukcyjnym są wystawione BIAŁA - CZARNA - TRANSPARENTNA.

Tylko cena wysoka - 55 zł :unsure:
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Mam taką propozycję/prośbę.
Byłoby fajnie, gdyby przy informacji, że jest problem z wnioskiem lub że kasa wpłynęła (i w podobnych przypadkach), była informacja czy chodzi o wniosek na osobę prywatną czy na firmę.
Na przyszłość to może być cenne, póki co to przez najbliższy kwartał nie sądzę, by ktoś "firmowy" dostał wsparcie ;-)
 
Top