Jak tam Wasze wnioski?

pluto

Pionier e-mobilności
Według najnowszych danych przekazanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, po dofinansowanie do samochodów ekologicznych zgłosiło się1863 wnioskodawców (osoby fizyczne).
Dopłatę do elektryka otrzymało już 290 z nich - szaleją :whistle:

W styczniu 2022 Bank Ochrony Środowiska S.A. podpisał kolejne umowy z firmami leasingowymi w ramach realizacji programu Mój elektryk. Na dzień 24 stycznia 2022 jest to łącznie 12 firm tj:
  • Arval Service Lease Polska sp. z o.o.,
  • LeasePlan Fleet Management (Polska) sp. z o.o.,
  • Volkswagen Financial Services sp. z o.o.
  • PSA Finance Polska Sp. z o.o.
  • PKO Leasing S.A
  • Prime Car Managment S.A.
  • Man Financial Services Poland Sp z o.o.
  • BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o
  • Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.
  • Santander Leasing S.A.
  • mLeasing Sp. z o.o.
  • Leasys Polska Sp. z o.o.
 
Last edited:

pluto

Pionier e-mobilności
Od uruchomienia programu "Mój elektryk" czyli od 2021 roku ale dotyczy to tylko osoby fizyczne.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Ciekawe czy w tych 290 liczy się już nasze auto bo przyszedł przelew. Musiałem tylko ponownie dostarczyć polisę, dostali ja w listopadzie i nawet pani napisała że wszystko ok. 2 tygodnie temu departament do mnie napisał że jednak nie ok ma być zamiast kredytodawca napisane cesja. Musiałem zmienić dopisując w warunkach dodatkowych tak jak sobie tego życzyli. W zeszłym tygodniu departament przeprosił ze trwało to tak długo i że pieniądze przyjdą w tym tygodniu, przyszły wczoraj wieczorem. Ufff
 

Robmal

Posiadacz elektryka
Ja od złożenia wniosku o dofinansowanie do wypłaty na konto czekałem równe 5 tygodni. Wszystko bez żadnych problemów i dodatkowych dopytań ze strony NFOSiGW.
 

Karol_w-wa

Zadomawiam się
Dostałem kasę po ponagleniu. Fakt, zadziałali szybko, bo przyszła natychmiast. Ale od ponownego dostarczenia cesji przez prawie miesiąc nic się działo.
 

Jacek Ornacki

Nowy na Forum
Dobry wieczór,

Właśnie po wielu bojach udało mi się otrzymać polisę z adnotacją o cesji współdzielonej. Wysłałem do funduszu ale teraz doczytałem, że Fundusz nie powinien być wpisany jako kredytodawca. U mnie w polisie jest wpisany jako kredytodawca ale widnieje też w okienku CESJA. Ciekawe jak do tego podejdą???:unsure:
 

Attachments

  • IMG_20220225_210443.jpg
    IMG_20220225_210443.jpg
    195,7 KB · Liczba wyświetleń: 29
  • IMG_20220225_210417.jpg
    IMG_20220225_210417.jpg
    155,4 KB · Liczba wyświetleń: 30

Sfotek

Posiadacz elektryka
U nie wniosek w piątku wieczora dzisiaj został przyjęty z numerem 888/2022. Zobaczymy jak szybko pojdzie ( zakup prywatny, KDR )
 
Top