Jak tam Wasze wnioski?

saxo

Nowy na Forum
Dziś informacja z NFOŚiGW po 4 miesiącach i 14 dniach od złożenia wniosku

Status wniosku w funduszu: "Po pozytywnej ocenie formalnej" :)
@pluto jak szybko po statusie "po pozytywnej ocenie formalnej" byl przelew?
czy ten status oznacza koniec formalnosci i tylko zostaje czekanie na przelew czy jest jeszcze jakis posredni status?
 

pluto

Pionier e-mobilności
@pluto jak szybko po statusie "po pozytywnej ocenie formalnej" byl przelew?
czy ten status oznacza koniec formalnosci i tylko zostaje czekanie na przelew czy jest jeszcze jakis posredni status?
Jeszcze trzeba czekać na informację o przesłaniu cesji ubezpieczenia lub samemu ją przesłać.

Jak pisałem poprzednio w moim przypadku od decyzji o pozytywnie ocenie wniosku do e-maila z informacją o cesji minęło 42 dni (ale było to w grudniu 2021r. i teraz może to przebiegać szybciej).

Za to po przesłaniu cesji pieniądze wpłynęły na konto w przeciągu 6 dni.
 

saxo

Nowy na Forum
polisa z cesja w moim przypadku byla juz dolaczona, dostalem nastepujace info ale pieniedzy nadal jeszcze nie ma:

Szanowna Pani / Szanowny Panie

Wniosek nr XXX/2022 (numer techniczny: XXX) z dnia 2022-03-07 został zweryfikowany pod względem merytorycznym i księgowym pozytywnie. Został wpisany na listę projektów zakwalifikowanych do dofinansowania nr ME1/L/023, która została przekazana do Zarządu NFOŚiGW w celu jej zatwierdzenia. Po jej zatwierdzeniu otrzymasz informację o przyznaniu dotacji w programie priorytetowym Mój elektryk.

Status wniosku możesz sprawdzić na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl.
 

napik

Nowy na Forum
Jeszcze trzeba czekać na informację o przesłaniu cesji ubezpieczenia lub samemu ją przesłać.

Jak pisałem poprzednio w moim przypadku od decyzji o pozytywnie ocenie wniosku do e-maila z informacją o cesji minęło 42 dni (ale było to w grudniu 2021r. i teraz może to przebiegać szybciej).

Za to po przesłaniu cesji pieniądze wpłynęły na konto w przeciągu 6 dni.
W jaki sposób "samemu przesłałaś" cesję, skoro wzór cesji zawiera numer umowy ? Też chętnie wysłałbym cesję, ale co z numerem ? "
Niniejszym zawiadamiam jako Cedent, że umową z dnia __.__.____ r. przelewam moje wierzytelności z ubezpieczenia majątkowego przedmiotu zabezpieczenia, stwierdzone: - Polisą nr ______________ z dnia __________ r., wraz z polisami wznawianymi obejmującej ubezpieczenie Pojazdu kategorii M1, o którym mowa w załączniku nr 2 do ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym, wykorzystującego do napędu wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania (mienie ruchome o wartości brutto _____________,__ zł (słownie: _________________________________________________________________________), w celu zabezpieczenia:

  1. Dotacji udzielonej mi przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na podstawie umowy nr ______________________ z dnia __.__._____ r., z późn. zm. zwanej dalej ,,Dotacją”,"
 

Art79mod

Zadomawiam się
Szukam i nie mogę znaleźć tego dokumentu "

Oświadczenie Wnioskodawcy o niepozostawaniu w związku małżeńskim albo zgoda współmałżonka na przyjęcie dofinansowania (w przypadkach określonych w art. 37 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego również zgoda na dokonanie przez Wnioskodawcę wskazanych w nim czynności) albo dokument stanowiący o rozdzielności majątkowej małżonka"

Nie widzę też we wniosku w "Załącznikach" gdzie to dołączyć? Do "inne dokumenty prawne" ?
 

SineXP

Zadomawiam się
Witam, jak z waszych doświadczeń przebiegała ocena i realizacja wniosku o dopłatę ?
chodzi mi o terminy od złożenia wniosku (mój ma obecnie status "zarejestrowany"), weryfikacje, itd aż do realizacji ?
 

wit

Nowy na Forum
Od złożenia wniosku do przelewu około 3 miesiace, z tym że musiałem w między czasie dosyłać poprawiony skan, co prawdopodobnie wydłużyło proces o jakieś 2-3 tygodnie.
 

Magdalena

Nowy na Forum
Dzień dobry. w jaki sposób "wziąć się " za cesję ubezpieczenia OC? Aktualnie mój wniosek jest "do uzupełnienia" od kwietnia, ale zapomnieli mi wysłać maila z tą wiadomością :-/ dopiero dziś dowiedziałam się o tym telefonicznie. Ale do rzeczy - mam kredyt w PNB Paribas, wpłata własna 40 tys w listopadzie 2021, potem co miesiąc wpłacane raty kredytowe. Jak zwrócić się z prośbą o cesję potrzebną do dotacji? Najpierw do Banku czy najpierw do Ubezpieczyciela? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Od złożenia wniosku do przelewu około 3 miesiace, z tym że musiałem w między czasie dosyłać poprawiony skan, co prawdopodobnie wydłużyło proces o jakieś 2-3 tygodnie.
 
Top