Jak tam Wasze wnioski?

Michal

Moderator
Witam, jak z waszych doświadczeń przebiegała ocena i realizacja wniosku o dopłatę ?
chodzi mi o terminy od złożenia wniosku (mój ma obecnie status "zarejestrowany"), weryfikacje, itd aż do realizacji ?
Gdzie można sprawdzić status wniosku? Szukam w necie ale nic nie znajduję :(
 

RafalO

Zadomawiam się
Od złożenia wniosku do przelewu około 3 miesiace, z tym że musiałem w między czasie dosyłać poprawiony skan, co prawdopodobnie wydłużyło proces o jakieś 2-3 tygodnie.
u mnie wniosek złożony 3 stycznia. Poprawiony 7 czerwca i od tego czasu cisza. Brak kontaktu, pytań, nic.
 

elieli

Zadomawiam się
Wniosek składany pod koniec lutego, jedna poprawka bo coś im się nie podobało, przelew po 4 miesiącach.
Generalnie należy przyjąć że:
- nie spieszy im się
- każda interakcja z funduszem to kolejne 3-4 tygodni czekania na kolejny ruch z ich strony
- na koniec przed przelewem chcą dosyłania dokumentów, które już posiadają a które były podstawą (według nich) na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Te pieniądze w tym czasie straciły na wartości przez inflację bez rewaloryzacji ze strony funduszu.

Przy okazji wisienka na torcie: Komisja Unii Europejskiej wycofała przyznane Polsce pieniądze na walkę ze smogiem właśnie po tym jak partia rządząca upierała się że będzie te fundusze rozdzielała centralnie przy pomocy wspomnianego funduszu...
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Wniosek składany pod koniec lutego, jedna poprawka bo coś im się nie podobało, przelew po 4 miesiącach.
Generalnie należy przyjąć że:
- nie spieszy im się
- każda interakcja z funduszem to kolejne 3-4 tygodni czekania na kolejny ruch z ich strony
- na koniec przed przelewem chcą dosyłania dokumentów, które już posiadają a które były podstawą (według nich) na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Te pieniądze w tym czasie straciły na wartości przez inflację bez rewaloryzacji ze strony funduszu.

Przy okazji wisienka na torcie: Komisja Unii Europejskiej wycofała przyznane Polsce pieniądze na walkę ze smogiem właśnie po tym jak partia rządząca upierała się że będzie te fundusze rozdzielała centralnie przy pomocy wspomnianego funduszu...
Bo rzad chce oszukac UE i rozdac pieniadze „na ekologie” zeby dofinansowac najgoszy rodzaj mialu weglowego. Tez bym zabral
 

JareG

Pionier e-mobilności
Bo rzad chce oszukac UE i rozdac pieniadze „na ekologie” zeby dofinansowac najgoszy rodzaj mialu weglowego. Tez bym zabral
Wcześniej chcieli się też w ten sposób dobrać do Funduszy Norweskich.. 🤬 (tzn. chcieli 'zarządzać' ich redystrybucją)

Pozdrawiam
 

RafalO

Zadomawiam się
Wniosek składany pod koniec lutego, jedna poprawka bo coś im się nie podobało, przelew po 4 miesiącach.
Generalnie należy przyjąć że:
- nie spieszy im się
- każda interakcja z funduszem to kolejne 3-4 tygodni czekania na kolejny ruch z ich strony
- na koniec przed przelewem chcą dosyłania dokumentów, które już posiadają a które były podstawą (według nich) na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Te pieniądze w tym czasie straciły na wartości przez inflację bez rewaloryzacji ze strony funduszu.

Przy okazji wisienka na torcie: Komisja Unii Europejskiej wycofała przyznane Polsce pieniądze na walkę ze smogiem właśnie po tym jak partia rządząca upierała się że będzie te fundusze rozdzielała centralnie przy pomocy wspomnianego funduszu...
Jak przyspieszyć procesowanie wniosku? Mój najwyraźniej wpadł w złą przegródkę. Złożony 3 stycznia, poprawiony w czerwcu a wypłaty i kontaktu brak.
 

solik

Pionier e-mobilności
Wniosek zlozony w PKO Leasing 14.07, wyslany w piatek 15.07. Wczoraj dostalem od NFOSiGW mailowo informacje, ze wniosek z moim nr NIP zostal zaakceptowany i srodki zostaly juz przekazane do BOS Banku.

Ciekawe kiedy dalszy krok na linii PKO <> BOS Bank. Nie chcialo mi sie wplacac i czekac pare miesiecy na zwrot wiec zaryzykowalem i czekam od razu na dotacje.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Top