Jest Skoda, będzie muminek

  • Thread starter Konto_skasowane_na_prosbe_2022-03-19
  • Start date
  • Tags
    None

Michal

Moderator
Chodzi o to że Ioniq 5 ma słabe światła? Nie wiedziałem o tym.
Jeśli zaś chodzi o to pokrętło, to może mnie tylko zdziwiło. Po prostu od 13 lat miałem samochody (a trochę ich było) albo na ksenonach albo ma LED i się odzwyczaiłem od takiej manualnej regulacji. Chyba jednak coś zmienili bo znalazłem w necie takie zdjęcie
View attachment 4258
W kia ceed miałem takie sterowanie jasnością podświetlenia wyświetlacza, więc nie wiem czy to służy do sterowania strumieniem świateł przednich...
 

solik

Pionier e-mobilności
Mniejsza o to, fakty sa takie ze nadal sa takie auta. Dlaczego jest pokretlo a samo sie poziomuje? Nie wiem.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Nie poziomuje się samo. Takich nie ma. To, że ma ledy nie oznacza, że się samo poziomuje.
Jeśli ma pokrętło to poziomowanie jest ręczne. Jeśli nie ma pokrętła to jest samopoziomowanie.
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Ustawialiście światła w Tesli?
Ja wchodzę w tryb serwisowy świateł to zmieniają pozycję z roboczej. Czy macie jakiś sensowny sposób na wygodną korektę?
 

solik

Pionier e-mobilności
Pytanie czy TM3 FL potrzebna korekta, jechalem 2 roznymi - LR z poczatku Q1 i SR z konca Q4 i obie mialy bardzo mocne, wysoko swiecace swiatla. Teraz tylko czekac na update do Matrix bo w USA juz prawo przepychaja zezwalajace na adaptacyjne swiatla.
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Ja miałem nisko i skorygowałem ręcznie, ale trochę na „czuja”, bo dziwnie się zachowują w trakcie regulacji. Dlatego pytam czy macie jakiś sprawdzony sposób ich optymalnego ustawienia.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Ustawialiście światła w Tesli?
Ja wchodzę w tryb serwisowy świateł to zmieniają pozycję z roboczej. Czy macie jakiś sensowny sposób na wygodną korektę?

Można z tym, ja pojechałem do zaprzyjaźnionego diagnosty i metodą prób i błędów ustawialiśmy na tym urządzeniu śmiesznym.
 
Top