Juniper - czy warto czekać?

p.j.s

Zadomawiam się
tak masz rację, nam pozostaje wierzyć ;)
zobaczymy co przyniesie odświeżony Juniper i zweryfikujemy jak działa Elon. dość przełomowy moment.

no to jest trochę nielogiczne, ja uważam, że wprowadzili bo po prostu wparowała konkurencja z Chin która to oferuje w standardzie i nie mieli wyjścia. nie wierzę w takie wyjaśnienia, że były niedrogie to zaimplementujemy i się zobaczy ;)
Też mi się tak wydaje. Konkurencja czyni cuda. A o przedniej kamerze do Highlanda wszyscy marzyli (nawet na niektórych renderach - przeciekach przedprodukcyjnych były) i co? Nie dali. Wtedy nie było jeszcze Xiaomi SU7, BYD, i innych wynalazków.
 

paradox

Pionier e-mobilności
Konkurencja czyni cuda
tak to jest najlepszy bacik na Elona ;) może nawet już w Juniper zobaczymy kilka "improvements" ;) może czujnik deszczu za kilka dolców, może lidar do koślawego autopilota z kilkanaście dolców a może nawet kierunkowskazy za grosiki, a może w końcu masaż w fotelach? kto wie co Elon planuje w zaciszu biura?
 

Michal

Moderator

paradox

Pionier e-mobilności
@paradox
Rozumiem, że jeżdżąc tym elektrośmieciem cierpisz na wymienione przez siebie ułomności, dlatego chciałbyś by je wyeliminowano, jak będziesz kupował swój nowy wymarzony egzemplarz tego auta? 😉🤣😎
jadąc elektrośmieciem będę się uśmiechał, wspominając jak jeden deweloper chciał mi sprzedać działkę. na moje pytanie o teren zalewowy odpowiedział "nie to było dawno, prawie 20 lat temu, teraz wały są wyższe" no i to ładnie obrazuje tą sytuację w której się znaleźliśmy. jeżeli można zrozumieć ten przekaz bo wiemy, że podwyższanie wałów w pewnym momencie dość istotnie spiętrza problemy to zrozumiemy też o czym tu rozmawiamy. szukam domeny teslalovers.pl ;)
 

Grzesiek

Posiadacz elektryka
panowie, nie rozpędzajcie się :)
Sam Elon rzekł stanowczo do wszystkich ludzi na świecie i to w zrozumiałym języku.
Auta są coraz lepsze, model 6 miesięcy nowszy jest trochę inny niż poprzedni.
Czy jakoś tak to szło.
Więc prawdopodobieństwo innowacyjności użytej przy Juniper może nie być zbyt oszałamiające, aby zostawić miejsce na drobne ulepszenia w przyszłości.

Istotna jest dobra baza, technologie i rozwiązania które się wyczerpują i trzeba by je zastąpić.
Ciekaw jestem kiedy MY osiągnie swój kres, bo i to kiedyś nastąpi. Chyba jednak nie szybko, bo ta baza jest dość elastyczna.
Ale wizualnie cholernie słaba. Przy cybercab widać, że coś było projektowane.
MY.... to tylko napompowany kaczor .
 

Grzesiek

Posiadacz elektryka
no tu tez bym sie nie rozpedzal za bardzo - cybercab to skopiowany volkswagen xl1 wiec projektowany to on byl 15 lat temu jakos w wolsburgu
rzeczywiście... już bardziej się nie dało skopiować. Więc przepraszam za to niestosowne nadużycie ze swojej strony.
Bo tu jakiś "koncept" skopiował "koncept" :) co to się dzieje w tym świecie.... W przyszłości chyba będą 2 rodzaje aut... brzydkie i brzydkie no i znaczki mogą być różne do wyboru. Jak tak dalej pójdzie.
 

paradox

Pionier e-mobilności
na codzień o tym nie myślimy dlatego warto przytoczyć:
"Zło, które jest na świecie, prawie zawsze pochodzi z ignorancji, a dobre intencje mogą wyrządzić tyle samo szkody, co złośliwość, jeśli brakuje im zrozumienia."
Albert Camus
 
Top