Juniper - czy warto czekać?

Bronek

Pionier e-mobilności
No to żeś przegł :) jaki kaczy dziób??? Ygrek w zależności od perspektywy wydaje się mały z przodu i duży z tyłu. Przód nic a nic nie przypomina mi kaczora 🤣 jak już to dziób a w zasadzie paszczę delfina 😂 ale fakt że najzgrabniejsze są S i 3HL
20241021_200647_copy_1024x1024.jpg
 

Raf24

Zadomawiam się
Porównajcie sobie przód białego Y vs niebieskiego albo czarnego. Biały powiększa optycznie samochód i jak pasuje do tm3 tak absolutnie nie pasuje do TmY. Ciemny kolor zmniejsza optycznie i wtedy przod Y wygląda znośnie

I tu bym się z tobą nie zgodził .
Wystarczy że białemu Y przyciemnisz szyby , wywalisz kołpaki, zrobisz znaczki na czarno i auto jest wyraziste , widać przetłoczenia , linię szyb, ....., .
Czarne czy szare to wielka ciemna masa nie wyróżniająca sie z tłumu ( tylko z przodu widzę że jedzie Y ps, przód ma najgorszy- Muminek ;) )
Fota dla pokazania kontrastu czym jeździliśmy kiedyś a teraz ;) 462544153_1797375727467436_4403865681917700738_n.jpg
 

Grzesiek

Posiadacz elektryka
kiedyś tak, a teraz pomoc z Niemiec to wiadomego pochodzenia "Niemcy" którzy przyjechali do Polski pomagać ludziom) tzn dostawać lepsze odszkodowania za zniknięcia sprzętów "zbędnych". Na terenach powodziowych dawali popisy. A u rodziców strażnicy informują o takich osobnikach dobrej woli przychodzących z lasów... . Taką pomoc oferowali nam obcokrajowcy.

a co do Y... jak tak ciągle na niego patrzę to zaczynam się przyzwyczajać do jego kaczego dzioba i już nawet mnie nie odrzuca.
 

eimi

Posiadacz elektryka
I tu bym się z tobą nie zgodził .
Wystarczy że białemu Y przyciemnisz szyby , wywalisz kołpaki, zrobisz znaczki na czarno i auto jest wyraziste , widać przetłoczenia , linię szyb, ....., .
Czarne czy szare to wielka ciemna masa nie wyróżniająca sie z tłumu ( tylko z przodu widzę że jedzie Y ps, przód ma najgorszy- Muminek ;) )
Fota dla pokazania kontrastu czym jeździliśmy kiedyś a teraz ;) View attachment 21318
Ja mówię głównie o przodzie. W białym kolorze optycznie jest zbyt spuchnięty i gorzej wygląda niż w ciemnym. Ale to kwestia gustu. Patrząc ile jeździ białych, to ludzie chyba jednak wolą białe ;))
 
Last edited:
Top