MG4 Luxury 64kWh użytkowanie

Swq_sc

Zadomawiam się
Z tego co mi wiadomo to nic (ostatni punkt):
Cześć,
Z racji, że to mój pierwszy post przedstawię się - jestem Marcin, mieszkam w Sosnowcu (żarty mile widziane ;) ). Na dniach odbieram swoje MG4 w wersji Luxury.
Niestety przeglądy, o których tak szumnie pisze MG Polska to jedynie darmowe sprawdzenie samochodu raz do roku, ale nie jest to obowiązkowy przegląd gwarancyjny, który w 1 roku kosztuje 540 zł. Robi się go po 12 miesiącach od rejestracji lub 24 000 km przebiegu.

@Kriso wielkie dzięki dla Ciebie za dotychczasowe recenzje, nie ukrywam, że miały one wpływ na mój wybór. Postaram się wraz z upływem wspólnego czasu z "czwórką" dorzucić czasem coś od siebie.

Pozdrawiam!
 

cooler

Pionier e-mobilności
Cześć,
Z racji, że to mój pierwszy post przedstawię się - jestem Marcin, mieszkam w Sosnowcu (żarty mile widziane ;) ). Na dniach odbieram swoje MG4 w wersji Luxury.
Niestety przeglądy, o których tak szumnie pisze MG Polska to jedynie darmowe sprawdzenie samochodu raz do roku, ale nie jest to obowiązkowy przegląd gwarancyjny, który w 1 roku kosztuje 540 zł. Robi się go po 12 miesiącach od rejestracji lub 24 000 km przebiegu.

@Kriso wielkie dzięki dla Ciebie za dotychczasowe recenzje, nie ukrywam, że miały one wpływ na mój wybór. Postaram się wraz z upływem wspólnego czasu z "czwórką" dorzucić czasem coś od siebie.

Pozdrawiam!
Gratulacje decyzji fajne auto, ja niestety nie kupiłem bo zaoferowali zbójeckie finansowanie (musiał być leasing na firmę).
Od razu po odbiorze coś napisz: zwłaszcza zwróć uwagę na spasowanie, hałasy od szyb, grzechotanie i trzaski. Potem się człowiek przyzwyczaja.
Nie ukrywam że MG4 to mój faworyt jeśli chodzi o miejską jazdę, tak jak Tesla jest super do szybkiej dynamicznej jazdy to MG4 jest super sprężysty i komfortowy, a przy tym dość wyciszony, co lubię. Ale nawet pomimo super całokształtu słyszałem źle spasowane uszczelko przy szybach, a auto demo było nowiutkie... Może ten egzemplarz tak miał, więc rzuć okiem i zrelacjonuj.
 

paradox

Pionier e-mobilności
Cześć,
Z racji, że to mój pierwszy post przedstawię się - jestem Marcin, mieszkam w Sosnowcu (żarty mile widziane ;) ). Na dniach odbieram swoje MG4 w wersji Luxury.
Niestety przeglądy, o których tak szumnie pisze MG Polska to jedynie darmowe sprawdzenie samochodu raz do roku, ale nie jest to obowiązkowy przegląd gwarancyjny, który w 1 roku kosztuje 540 zł. Robi się go po 12 miesiącach od rejestracji lub 24 000 km przebiegu.

@Kriso wielkie dzięki dla Ciebie za dotychczasowe recenzje, nie ukrywam, że miały one wpływ na mój wybór. Postaram się wraz z upływem wspólnego czasu z "czwórką" dorzucić czasem coś od siebie.

Pozdrawiam!
gratulacje, dobra maszyna, jaki kolor? wybierałeś czy "ślepy traf"?
 

paradox

Pionier e-mobilności
Żonie oczy się świeciły do czerwonego (wiadomo - czerwone są szybsze) ale tak jak piszesz, to los wybrał kolor szary - Andes Grey.
dla mnie osobiście najlepszy kolor w MG, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że czerwony jest super na żywo.
 

Kriso

Fachowiec
Ja chylę głowa nad skrupulatnością. To dla mnie nieosiągalne wyzwanie.
Dziękuję. Ale to się może tak wydaje, ale przyznam, że raz zrobiony Excel potem szybko się wypełnia, raz na miesiac sadam na jakieś 20-30 minut i gotowe.
 
Top