6a8

Posiadacz elektryka
Czy ktoś może podać więcej szczegółów o tych problemach z bateriami ? Jakieś problemy z ładowaniem ?
Czy nie może to mieć związku ze zmianami w oprogramowaniu dotyczącymi ładowania ?
 

danielm

Pionier e-mobilności
Czy ktoś może podać więcej szczegółów o tych problemach z bateriami ? Jakieś problemy z ładowaniem ?
Czy nie może to mieć związku ze zmianami w oprogramowaniu dotyczącymi ładowania ?
kilka miesięcy temu po którejś z aktualizacji kilka osób z LR zgłosiło alarm ograniczenia maksymalnej pojemności baterii. tesla wymieniła im baterie. teraz ponownie słychać o tym przypadku, również u mnie więc ja sobie zgaduje że Tesla dodała jakieś narzędzie diagnostyczne które wygrywa prewencyjnie jakieś problemy z bateriami, może mieli jakąś wadliwą partie i po cichu chcą ją wymienić. problem w tym że moje auto ma 3 lata, nigdy nie miało problemów tego typu, po prostu 2 miesiące stało w warsztacie naprawiane. Oczywiście problem może być gdzie indziej, to tylko moja spekulacja. może mają buga jakiegoś w sofcie który coś psuje, może samo padło.
 

6a8

Posiadacz elektryka
Dzięki. Dziwna sprawa. Strach się ładować :confused: Trzeba poczytać, co u sąsiadów się o tym mówi.
Szybkiego powrotu do stanu normalności Ci życzę.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Dzięki. Dziwna sprawa. Strach się ładować :confused: Trzeba poczytać, co u sąsiadów się o tym mówi.
Szybkiego powrotu do stanu normalności Ci życzę.
teoretycznie to jest duży zapas czasu odkąd błąd wyskoczy zanim utrudni to użytkowanie auta. o ile dobrze zrozumialem bodyshop to im przerywało ładowanie w okolicy 65% stanu naładowania. jak odebrałem auto to w trybie serwisowym wyświetlał się komunikat że bateria ograniczona do 60% co mnie wprowadziło w błąd bo myślałem że sobie pojade na orlen i się naładuje mając 15% baterii.
 

p0li

Pionier e-mobilności
Swoją drogą, czy ktoś słyszał o pomyśle egzaminów na elektrycznych autach? Ja zdawałam po kursie u ciach na zwykłych autach, ale jak to będzie :eek:
ja tam nie wiem - ale wrzucasz dwa posty i oba z linkami do czegostam? to wyglada jak podbijanie zasiegow dla naiwnych - @Michal jak myslisz? czy pani tu na pewno na polowanie przyszla?
 
Last edited:

Michal

Moderator
Taka to jest "Pani" jak moja skarpeta :p Ewidentnie spamer jakiś...
Zgłaszaj przyciskiem report i nie powtarzaj linków cytując komentarze, bo jak admin zbanuje to konto, to zostanie twój cytat :p
 

danielm

Pionier e-mobilności
aktualizacja: wczoraj dostałem informacje z Ząbek że jest bardzo długa kolejka oczekujących na auta zastępcze i mam cierpliwie czekać a pół godziny później dostałem smsa że auto zastępcze czeka :)
Więc dziś 5:45 rano pociąg z Bydgoszczy do Warszawy, potem spacerek 20 minut na autobus, potem 20minut autobusem do Ząbek i odebrałem nietypową chyba: Tesla Model 3 Performance 2021 z trwale ustawionym trybem CHILL, ograniczeniem prędkości do 140km/h oraz bez dostępu do aplikacji. No ale jest :)
 
Top