PiotrS

Posiadacz elektryka
niezależne warsztaty nie dostaną części od Tesli, więc naprawiając tesle u nich masz gwarancje że części pochodzą z rozbitków lub... kradzieży
OK, w przypadku Tesli masz rację.
Teraz zrozumiałem, co masz na myśli.
 

danielm

Pionier e-mobilności
OK, w przypadku Tesli masz rację.
Teraz zrozumiałem, co masz na myśli.
mnie tylko i wyłącznie chodzi o Tesle oraz to że handlarze nie mają pojęcia co kupują, kupują to na kilogramy i pucują żeby ładnie wyglądało bo tak robili ze wszystkimi innymi samochodami a przyszła moda na Tesle więc się na nie rzucili. potem oferty na otomoto bezwypadkowych tesli ze zmieniarkami DVD, tunerami TV i opcjami o których Tesla nigdy nie słyszała ale handlarz nie wie co sprzedaje więc pozaznaczał wszystkie opcje bo przecież to Tesla, podobno ma wszystko
 

Bronek

Pionier e-mobilności
No to się wielu zmartwiło na EWozie itp.

Tesla wzieła to na klatę i fajnie.
Ale co z kosztami lawety? W końcu, jazda była w celach diagnostycznych i na logikę gwarancyjna wymiana nie wnikając implikuje zwrot za lawetę.
Bo jak A to i B

Ps ale nawet gdyby to kompromis i odpuszczenie i tak jest sukcesem, bo zawsze po zdarzeniu jest gorzej jak lepiej. Tylko kwestia jak gorzej?
 
Last edited:

danielm

Pionier e-mobilności
No to się wielu zmartwiło na EWozie itp.

Tesla wzieła to na klatę i fajnie.
Ale co z kosztami lawety? W końcu, jazda była w celach diagnostycznych i na logikę gwarancyjna wymiana nie wnikając implikuje zwrot za lawetę.
Bo jak A to i B

Ps ale nawet gdyby to kompromis i odpuszczenie i tak jest sukcesem, bo zawsze po zdarzeniu jest gorzej jak lepiej. Tylko kwestia jak gorzej?
assistance stwierdziło że pieniądze oddadzą tylko formularz musi wypełnić, zadzwoniła do warszawy i się dowiedziała że nie ma jeszcze decyzji więc czeka na decyzje od 2 tygodni. wysłałem jej maila że juz jest decyzja, jak do jutra mi nie odpowie to do niej zadzwonie
 

Michal

Moderator
Ciekawe jaką baterię dostaniesz - może 60kWh LFP?
 
Top