Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

inter

Pionier e-mobilności
obawiam się że wyposażenie serwisu może im troche zając ale kto wie
Widziałem firmę która montowała wyposażenie, bo były otwarte bramy do wjazdu na serwis. Było to około 2 tygodnie temu.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Widziałem firmę która montowała wyposażenie, bo były otwarte bramy do wjazdu na serwis. Było to około 2 tygodnie temu.
to super, warszawa też szybciej wyposażyła serwis niż salon a katowice przygotowują się do tego od ponad roku więc nie powinno być problemów ale tesla lubi robić odwrotnie niż nakazuje logika więc z nimi wszystko jest możliwe
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Już kilkanaście tygodni temu koledzy pisali że trwają prace w środku salonu. Od tego zaczęli. Zakładam więc że wszystko już prawie, prawie gotowe.
 

AntoniFerdynand

Posiadacz elektryka
Here photo, z dzisiaj. W salonie bajzel, jakieś kartony. Na zewnątrz dwa WC podłączone, reszta dalej same kable.
Wygląda lepiej niż w Ząbkach
 

inter

Pionier e-mobilności
Here photo, z dzisiaj. W salonie bajzel, jakieś kartony. Na zewnątrz dwa WC podłączone, reszta dalej same kable.
To przywieźli wyposażenie na salon, jak byłem w czwartek było pusto. Jednak ciągle jeszcze coś się dzieje.
 

inter

Pionier e-mobilności
To przywieźli wyposażenie na salon, jak byłem w czwartek było pusto. Jednak ciągle jeszcze coś się dzieje.
Dzisiaj stał samochód z firmy, robiącej posadzki żywiczne. Obstawiam otwarcie, w drugiej połowie miesiąca,
 
Top