wiktor

Posiadacz elektryka
No dobra dzisiaj w końcu było słońce i jednak dość mocno to widać, nie przeszkadza jakoś specjalnie, ale w słonecznych Włoszech mogliby na to narzekać. Tutaj zostawiam ocenę każdemu z osobna, tym razem iPhone rozjaśnił zdjęcie po bo pod słonce robione, więc odbija się mocniej niż widać na foto.

View attachment 14145

To z dzisiaj, tylko kawałek słońca złapałem jak jest centralnie z tyłu, ale jak jest full na listwie to widać mocno:

IMG_3357.jpg
 

wiktor

Posiadacz elektryka
No nie wiem, serwis mobilny mi wczoraj powiedział, że gdyby z całego świata spłynęło dużo zgłoszeń to może byłaby szansa na wymianę tych elementów w formie akcji ^^

szkotem?
 

TomRS

Posiadacz elektryka
W poniższym filmie gość wskazuje 5 słabych punktów TM3 highland. Dwa z nich są moim zdaniem faktycznie istotne - brak przedniej kamery w zderzaku, co zdecydowanie utrudnia precyzyjne parkowanie, a druga sprawa, moim zdaniem największy problem, przednie reflektory - wg tego filmu są zauważalnie słabsze niż w modelu przedliftowym. Nie wyświetlają też napisu Tesla, co prowadzi go do wniosku, że nie są to reflektory matrycowe. Czy któryś z posiadaczy highlanda może coś powiedzieć w temacie jakości reflektorów ?

 

inter

Pionier e-mobilności
W poniższym filmie gość wskazuje 5 słabych punktów TM3 highland. Dwa z nich są moim zdaniem faktycznie istotne - brak przedniej kamery w zderzaku, co zdecydowanie utrudnia precyzyjne parkowanie, a druga sprawa, moim zdaniem największy problem, przednie reflektory - wg tego filmu są zauważalnie słabsze niż w modelu przedliftowym. Nie wyświetlają też napisu Tesla, co prowadzi go do wniosku, że nie są to reflektory matrycowe. Czy któryś z posiadaczy highlanda może coś powiedzieć w temacie jakości reflektorów ?

Tam są na 100% matrycowe światła. Tylko pewnie nie zrobili softu, do obsługi tego durnego napisu TESLA.
 
Last edited:

krisss

Zadomawiam się
Nie zauważyłem, żeby reflektory były dla mnie problemem, aczkolwiek nie mam porównania do poprzedniego modelu. Brak kamery w przednim zderzaku to zdecydowanie jest minus. Trzeba dobrze wyczuć przód auta, bo ja tej kamerze z szyby nie ufam wcale ;)
Już bardziej denerwujące są te refleksy listwy w przedniej szybie czy automatyczne wycieraczki, które nie ogarniają deszczu. Za tą cenę to i tak jest kawał dobrego samochodu. Dzieciaki wolą jeździć Teslą niż Porsche Cayenne haha
 

wiktor

Posiadacz elektryka
W poniższym filmie gość wskazuje 5 słabych punktów TM3 highland. Dwa z nich są moim zdaniem faktycznie istotne - brak przedniej kamery w zderzaku, co zdecydowanie utrudnia precyzyjne parkowanie, a druga sprawa, moim zdaniem największy problem, przednie reflektory - wg tego filmu są zauważalnie słabsze niż w modelu przedliftowym. Nie wyświetlają też napisu Tesla, co prowadzi go do wniosku, że nie są to reflektory matrycowe. Czy któryś z posiadaczy highlanda może coś powiedzieć w temacie jakości reflektorów ?


Nigdy nie miałem kamery z przodu w Superbie miałem czujniki, we wcześniejszej Octavii też . Teraz parkuję dalej na włos, to nie jest wg mnie minus jeżeli tego nie miałem wcześniej. Dla mnie parkowanie nie jest problemem, osobiście jestem zadowolony.

W Superb miałem słup światła wysoki i mocny, tutaj mam mocny -> płaski i szeroki. Dobrze doświetlają, jak wrócę z trasy to zrobię fotki w nocy. Jedynie mam uwagi co do dziwnej "podziałki", którą widać na ścianie blisko. Wygląda jakby snop światła był "żebrowany" ???
 
Top