UseYbrain

Posiadacz elektryka
Nie pisz TM3 tylko rozróżniaj TM3 lub TM3HL :) bo nie wiemy o którą wersję Ci chodzi.
 

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Jeździłem dzisiaj Tm3LR - Stealth Grey białe wnętrze.
1) audio wg mnie przy normalnym słuchaniu brak różnicy, między wersją SR, dopiero przy głośniejszym słuchaniu, więcej basów w LR.
2) Listwa w trakcie jazdy nie zauważalna.
3) Ciszej w środku, lepsze wybieranie nierówności.
4) Kierunkowskazy łatwe do opanowania, przed skręceniem trzymam palec na kierunku i naciskam przed wyjazdem z ronda.
W samochodzie nie było ogranicznika prędkości do 140 km/h. Więc hałas między 120-180, praktycznie taki sam ;)
4) Kierunkowskazy łatwe do opanowania, przed skręceniem trzymam palec na kierunku i naciskam przed wyjazdem z ronda.

TAK MYŚLAŁEM ŻE TAK BĘDZIE. Większe wyprzedzenie zamiaru :)
 
Last edited:

wełna78

Zadomawiam się
Pytanko do posiadaczy już nowej ,,trójki''
Czy dzieciaczki z tyłu podczas jazdy mogą oglądać filmiki na ekranie z tyłu?
Czy też tylko podczas postoju ?
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Moga w trakcie jazdy. Nie wiem tylko czy tak jak w S/X jest podgląd na tylni ekran w ekranie z przodu. Tylko po włączeniu netflixa w trakcie jazdy znika ten widok. I mniejszemu dziecku które nie potrafi dosięgnąć ekranu nic nie można włączyć na tym netflixie, można tylko wyłączyć.
 

miksell

Posiadacz elektryka
Sprawdzałem. Tył działa normalne. Podczas jazdy przód nie ma możliwości włączenia ani podlgadu.
 

inter

Pionier e-mobilności
Czy nowy HL ma już działającą funkcję "czujników parkowania" na podstawie obrazu z kamer?
Ma działające, ale jak to działa, to inna inkszość.
 
Top