wiktor

Posiadacz elektryka
Jestem po 1szej trasie w PL i mam 1 zastrzeżenie.
Pomiędzy 115 a 125 występuje jednostajny dość cichy, ale słyszalny dźwięk jakby coś dźwięczało jednostajnie ... Myślałem, że to kwestia asfaltu ale nie, miałem to w dwie strony.

Jak będę miał chwilę to w 1szy poście streszczę cały przejazd.
W skrócie przy 150 km na A1 i tempomacie, spalanie około 24kWh.
 

wiktor

Posiadacz elektryka
Pytanko do posiadaczy już nowej ,,trójki''
Czy dzieciaczki z tyłu podczas jazdy mogą oglądać filmiki na ekranie z tyłu?
Czy też tylko podczas postoju ?

Mogą, ale nie da się wyizolować dźwięku, żeby tego nie słuchać :)
 
Gdzieś czytałem, że da się podłączyć słuchawki po BT na tył, a na przodzie dać normalnie dźwięk z głośników. Jest tak?
W najgorszym razie sprawdzę za 2 tygodnie, po odbiorze :)
 

inter

Pionier e-mobilności
Gdzieś czytałem, że da się podłączyć słuchawki po BT na tył, a na przodzie dać normalnie dźwięk z głośników. Jest tak?
W najgorszym razie sprawdzę za 2 tygodnie, po odbiorze :)
Podobno jeszcze nie działa, ma to rozwiązać aktualizacja. Miała byc mozliwość podpięcia dwóch par słuchawek.
 

wiktor

Posiadacz elektryka
Podobno jeszcze nie działa, ma to rozwiązać aktualizacja. Miała byc mozliwość podpięcia dwóch par słuchawek.

No właśnie muszę młodej jakieś słuchawki kupić na USB-C i wtedy to sprawdzimy, bo to jedyna rzecz, której jeszcze nie sprawdziliśmy (chyba).
 

inter

Pionier e-mobilności
No właśnie muszę młodej jakieś słuchawki kupić na USB-C i wtedy to sprawdzimy, bo to jedyna rzecz, której jeszcze nie sprawdziliśmy (chyba).
Wygląda na to, że tylko port USB-A, ma mozliwość połaczenia ze źródłem. USB-C tylko ładowanie.
 

ypl

Pionier e-mobilności
A nie prościej kupić jakiś tablet i zamontować dziecku w uchwycie, kwestia tylko uchwytu i jego montażu. Ten ekranik jest dość mały i jeszcze prawie przy samej podłodze.
 

AntoniFerdynand

Posiadacz elektryka
Ja dzisiaj te z wybrałem się na jazdę testową nowym Modelem 3, dostałem czarną sztukę LR z białym wnętrzem. Jako stały użytkownik Modelu 3 z marca tego roku mam następujące obserwacje:
  1. Fotele z perforacją i wentylacją to cudowna sprawa, w mojej trójce bardzo mi tego brakuje, dość wyraźnie poci mi się od tej ekoskóry tyłek i plecy, dlatego jest to wielka zmiana na plus. Sam materiał siedzeń też sprawia wrażenie trochę grubszego i solidniejszego.
  2. Zawieszenie pracuje wyraźnie lepiej, na większych wybojach nie dobija jak stary model ma w zwyczaju.
  3. Samochód jest lepiej wyciszony, co zaczyna być słychać od około 70 km/h.
  4. Główny ekran jest wyraźnie lepszej jakość, wyższa rozdzielczość i poprawione kolory.
  5. Spasowanie elementów zewnętrznych na najwyższym poziomie, w mojej trójce jest kilka nierównych linii i klapa bagażnika nie schodzi się zbyt ładnie ze słupkami dachu.
  6. Wyższa jakość wykończenia we wnętrzu, spody drzwi są w nowym modelu wykonane z miękkiego tworzywa a kieszenie wyłożone grubym i puchatym materiałem.
  7. Inaczej zrealizowany jest schowek pasażera, trzyma go magnes, ale ma znacznie mniejsza pojemność.
  8. Nowa kierownica - bardzo wygodna w prowadzeniu, te pocienienia bardzo poprawiają uchwyt. Brak dźwigni do wyboru kierunku jazdy nie przeszkadza, bo jest to na ekranie tuż obok, autopilota załącza się wygodniej przyciskiem niż tym okropnym podwójnym pociągnięciem. Natomiast brak dźwigni kierunkowskazów jest dość dotkliwy.
  9. Oświetlenie ambientowe wygląda bajerancko i zupełnie mi w dzień w jeździe nie przeszkadzało.
  10. Na tylnych siedzeniach duże wrażanie robi ten ekran pomiędzy przednimi fotelami, prezentuje się i działa jak z samochodu o 300k więcej. Zmiana podłokietnika też na plus, jedyne do czego mogę się przyczepić do w czasie zamykania tylnych drzwi wyraźnie słychać takie drugie uderzenie, jak wykończenie wewnętrzne elastycznie odbija się i wraca na swoje docelowe miejsce - powoduje to taki głuchy pogłos - wszystkie sztuki które obmacałem tak mają.
To chyba wszystkie obserwacje. W salonie stoi sztuka w kolorze Ultra Red i muszę powiedzieć, że jest zjawiskowa - jeśli zamawiałbym teraz byłby to na 100% mój wybór.

View attachment 14327
To ja mogę się jedynie odnieść do kwestii spasowanie bagażnika w HL - to była jedna z dwóch uwag które zgłosiłem po odbiorze - u mnie to jest spasowane słabo więc pewnie kwestia losowa i nie ma związku z liftingiem.
 
Top