Power Dot

Szaruś

Zadomawiam się
Trochę to skomplikowane:

  1. Kliknij przycisk "Użyj benefitu"
  2. Skopiuj wyświetlony kod rabatowy
  3. Zeskanuj QR kod na stacji ładowania Powerdot
  4. Wybierz złącze i kwotę, za którą chcesz się naładować
  5. Wybierz "Dodaj kod zniżkowy"
  6. Wprowadź kod w pojawiającym się polu
  7. Zaakceptuj regulamin
  8. Dokonaj płatności
  9. Po zakończonym ładowaniu wyświetlą się szczegóły sesji ładowania wraz z naliczonym rabatem

A jaki jest cennik PowerDot?
 

Jaceq

Posiadacz elektryka
Trochę to skomplikowane:

  1. Kliknij przycisk "Użyj benefitu"
  2. Skopiuj wyświetlony kod rabatowy
  3. Zeskanuj QR kod na stacji ładowania Powerdot
  4. Wybierz złącze i kwotę, za którą chcesz się naładować
  5. Wybierz "Dodaj kod zniżkowy"
  6. Wprowadź kod w pojawiającym się polu
  7. Zaakceptuj regulamin
  8. Dokonaj płatności
  9. Po zakończonym ładowaniu wyświetlą się szczegóły sesji ładowania wraz z naliczonym rabatem

A jaki jest cennik PowerDot?
Bez przesady z tym skomplikowaniem.. Otrzymujesz kod rabatowy i wpisujesz podczas ładowania. Cena po rabacie podobna do GreenWay-a z abonamentem Energia Plus, to w sumie nie tak źle. Tyle, że rabat jednorazowy.
 

KrzysztofFly

Moderator
View attachment 17258
A więc Power Dot w lokalizacji Biedronka Tuchola ul. Warszawska już działa :). Byłem dzisiaj i testowo podładowałem samochód (roaming GreenWay). W aplikacji GW jej jeszcze nie widać, w Elocity jest już widoczna.
Jest też możliwość płatności bezpośredniej, przynajmniej tak się wyświetla na ekranie ;), o ile dobrze pamiętam, to stawka za DC była 2,71, aczkolwiek ręki sobie nie dam obciąć ;).
Tak więc całość od zamontowania do uruchomienia zajęła około 5 miesięcy.
Wychodzi na to, że moje pierwsze testowe ładowanie na nowej ładowarce Power Dot (z kartą GW) było darmowe. Do dnia dzisiejszego nie mam go w historii ładowania na stronie GW, kilka dni później byłem też testowo Teslą i to ładowanie od razu pojawiło się w sesjach.
 

pbr

Zadomawiam się
Slyszalem plotke (Rafal Modzelewski z FB) ze publiczne stacje ladowania ponizej 3,6kW nie potrzebuja UDT, ktos to moze potwierdzic ?
Wszystkie punkty powyżej 3.7 podlegaja udt. Dlatego te w Gdańsku (o ile dobrze pamiętam miasto) które montują na lampach mają 3.69
 

luki

Posiadacz elektryka
Wychodzi na to, że moje pierwsze testowe ładowanie na nowej ładowarce Power Dot (z kartą GW) było darmowe. Do dnia dzisiejszego nie mam go w historii ładowania na stronie GW, kilka dni później byłem też testowo Teslą i to ładowanie od razu pojawiło się w sesjach.
Ja też "czekam" na rozliczenie w GW jednego z ładowań na biedronkowym PoweDot. Chyba z lutego, albo marca. Albo rozliczą, albo nie
 
Top