Premiera MG4?

adamusek

Posiadacz elektryka
Za 250 zł miesięcznie do wożenia cementu z hurtowni na budowę czy ziemniaków z pola jak znalazł nawet w PL 😉 Jak masz jeszcze FV to w ogóle...
Ludzie więcej płacą miesięcznie za paliwo!
ludzie 2x wiecej płacą za jednorazowe tankowanie auta ;)
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Ale to wszystko przy założeniu, że chcesz się pozbyć auta po 2 albo 3 latach, a nie lepiej jak auto się nie sypie, jest dobrze wyposażone to jeździć dłużej?
Ekonomicznie na pewno lepiej.
Ale nie każdy chce jeździć starym autem aż się zacznie sypać.
Zwłaszcza, że w przypadku ev jest szansa że nie zacznie szybko.....

I na tej samej zasadzie, można w ogóle nie kupować nowych aut, tylko zawsze stare (no niech będzie że kilkuletnie) i dojeżdżać je do tego momentu...

Ale raczej chodzi o inny przypadek - że i tak będziesz chciał wymienić po kilku latach.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
ludzie 2x wiecej płacą za jednorazowe tankowanie auta ;)

Faktycznie :LOL:, to jest tak jak się nie jeździ na stację benzynową od ponad dwóch lat i się zapomina ile paliwo kosztuje i ile na paliwo idzie.
 

Kriso

Fachowiec
Hej,
Mieszkam na granicy PL/DE.
mam MG4 Luxury z pełnym wyposażeniem.
Kupilem co prawda w Niemczech, ale użytkuję po obu stronach. Jeżdżę autem sporo, krótkie i długie trasy. Zrobiłem już ponad 5k km w niespełna dwa miesiące.
Zebrałem już trochę spostrzeżeń, wskazówek, ktorymi chciałem się podzielić z zainteresowanymi. (zarówno z samego użytkowania, jak i kontaktu z obsługą MG na Europę, promocje jakie MG robi regularnie, finansowanie prosto przez bank chiński itd).
Nie wiem, czy doczepić się do któregoś wątku, czy założyć nowy dla wersji 64kWh.
Dajcie znać, chętnie opiszę moje dotychczasowe doświadczenia i mogę wrzucać aktualizacje po kolejnych pkt granicznych przebiegu.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Może zrób konkretny wątek o swoim aucie. Niektórzy takie pozakładali i fajnie tak mieć wszystko od danego człowieka w jednym miejscu. Tym bardziej, że w istniejących wątkach - jak widzisz - jest straszny śmietnik. Ja chętnie poczytam - szczególnie od strony finansowania i wsparcia producenta.
 

paradox

Pionier e-mobilności
Hej,
Mieszkam na granicy PL/DE.
mam MG4 Luxury z pełnym wyposażeniem.
Kupilem co prawda w Niemczech, ale użytkuję po obu stronach. Jeżdżę autem sporo, krótkie i długie trasy. Zrobiłem już ponad 5k km w niespełna dwa miesiące.
Zebrałem już trochę spostrzeżeń, wskazówek, ktorymi chciałem się podzielić z zainteresowanymi. (zarówno z samego użytkowania, jak i kontaktu z obsługą MG na Europę, promocje jakie MG robi regularnie, finansowanie prosto przez bank chiński itd).
Nie wiem, czy doczepić się do któregoś wątku, czy założyć nowy dla wersji 64kWh.
Dajcie znać, chętnie opiszę moje dotychczasowe doświadczenia i mogę wrzucać aktualizacje po kolejnych pkt granicznych przebiegu.
cześć. załóż swój wątek w dziale MG4 i koniecznie prosimy o szczegóły użytkonika wersji 64kWh. myślę, że wiele osób na to czeka.
 

paradox

Pionier e-mobilności
Może zrób konkretny wątek o swoim aucie. Niektórzy takie pozakładali i fajnie tak mieć wszystko od danego człowieka w jednym miejscu. Tym bardziej, że w istniejących wątkach - jak widzisz - jest straszny śmietnik. Ja chętnie poczytam - szczególnie od strony finansowania i wsparcia producenta.
vwir jesteś człowiekiem czy botem ;) bo odpowiadasz na wszystkie wątki w czasie nierzeczywistym ;)
 

chess_m

Fachowiec
Może zrób konkretny wątek o swoim aucie. Niektórzy takie pozakładali i fajnie tak mieć wszystko od danego człowieka w jednym miejscu. Tym bardziej, że w istniejących wątkach - jak widzisz - jest straszny śmietnik. Ja chętnie poczytam - szczególnie od strony finansowania i wsparcia producenta.
Popieram, myślę że koledzy(ki) zainteresowani tym autem chętnie poczytają. Ja napewno :)
 
Top